Nick Jonas’tan Romantik Paylaşım

Nick Jonas, Priyanka Chopra ile tanışma yıl dönümlerini romantik bir paylaşım ile kutladı.

Nick Jonas’tan Romantik Paylaşım
Yayın Tarihi: 27.05.2019 12:16:00

Geçtiğimiz yıl Bollywood oyuncusu Priyaka Chopra ile Jonas Brothers müzik grubu üyelerinden Nick Jonas, yüksek sesli bir tören ile dünya evine girmişti. Tüm dünyanın merakla izlediği düğün günlerce sürmüş ve uzun süre manşetlerden düşmemişti.

Nick Jonas’ın oldukça duygusal bir eş olduğunu söylemeye gerek var mı bilmiyoruz ancak başarılı şarkıcı romantiklik konusundaki yeteneklerini konuşturmaya devam ediyor. Birlikte görüntülendikleri her anda birbirlerine büyülü bir aşk ile bağlı oldukları gözlerden kaçmayan çift, dün tanışma yıldönümlerini kutladı. Nick Jonas, Priyanka Chopra ile Cannes Film Festivali’nde çekilen bir fotoğraflarını paylaşarak altına duygusal satırlar ekledi. “En iyi arkadaşım, güvencem, güzel karım” dediği Priyanka Chopra ile bir yıl önce aynı gün tanıştıklarını söyleyen Nick satırlarına şöyle devam etti; “Birlikte çıktığımız bu yolculuk için sana minnettarım. Beni her gün gülümsetiyorsun ve en iyi tarafımı ortaya çıkarabilmem için bana ilham veriyorsun. Kocan olduğum için onur duyuyorum. Seni seviyorum.”
 

 EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X