Mükemmel Bronzluk İçin Gerekli 3 Adım

Sağlıklı bir şekilde bronzlaşmak için gerekli adımları sizler için sıraladık. Detaylar yazımızda...

Mükemmel Bronzluk İçin Gerekli 3 Adım
Yayın Tarihi: 2.07.2019 16:46:00

Mükemmel bronzlaşma, yaz aylarında güneş altında saatler geçirmeyi sevenlerin ortak endişesi oluyor. Çünkü hayalini kurduğumuz bronzlaşma sağlıklı bir şekilde olmazsa, uzun vadede asla istemediğimiz cilt problemleri ile karşılaşmamıza neden olabilir. Peki istediğimiz kehribar rengi, canlı ve ışıltılı bronzluğu nasıl elde edebiliriz? 3 adımda sizler için anlattık...
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Me&Zo💥 @zoeygrossman outtakes for @voguespain

🦋 (@bellahadid)'in paylaştığı bir gönderi ()


Ağda mı? Traş bıçağı mı?

Yaz aylarında hemen her kadın ağda ve traş bıçağı ikilemi arasında kalıyor. Traş bıçaklarının pratik ve açısız olduğu gerçeği inkar edilemez ancak hedefinizde sağlıklı bir bronzluk varsa yaz aylarında onlardan uzak durmanızı öneririz. Çünkü traş bıçakları tüylerin köklerine etki etmiyor bu da hem tüylerin çabuk uzamasına hem de cildin belirli bölgelerinde renk eşitsizliklerine yol açabiliyor. Üstelik uzmanlar, traş bıçağı kullanıldıktan hemen sonra güneşe çıkılmamasını tavsiye ediyor.
 


Cildinizi nemlendirin

Özellikle yaz aylarında cildimiz nemini büyük ölçüde kaybediyor. Bu dönemlerde cildinizin sağlıklı görünmesini istiyor ve bronzlaşma hayali kuruyorsanız mutlaka nem dengesini korumalısınız. Nemlendirme özelliğine sahip bir yağ ya da krem ihtiyacınız olan etkiyi sağlayacaktır.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Part time reader part time sleeper

Xenia Adonts (@xeniaadonts)'in paylaştığı bir gönderi ()


Koruyucu krem şart!

Dermatologların hemen hepsi güneş koruyucu kullanmanın önemini vurguluyor. Zira güneş koruyucular hem cildin zararlı güneş ışınlarından korunmasını sağlıyor hem de kademeli olarak bronzluk kazanmasına yardımcı oluyor. Böylelikle cilt güneşe yavaş yavaş alışıyor ve ani yanık ve kızarıkların önüne geçilmiş oluyor.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@harpersbazaarus shot by @zoeygrossman 😝💜

Hailey Rhode Bieber (@haileybieber)'in paylaştığı bir gönderi ()

 EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X