Modellerin Yeni Obsesyonu

Kendall Jenner'dan Taylor Hill'e kadar birçok model bu mayoları giyiyor. Peki neden?

Modellerin Yeni Obsesyonu
Yayın Tarihi: 25.06.2019 15:34:00

Yazın gelmesi ve sıcaklıkların her geçen gün biraz daha yükselmesiyle birlikte dünyaca ünlü süpermodeller Instagram hesaplarını güneşe batırılmış fotoğraflarıyla süslüyor. Son zamanlarda Instagram keşfetlerinizde ufak bir gezintiye çıktıysanız bu fotoğraflara rastlamamış olmanız neredeyse imkansız. Peki süpermodellerin üzerinde gördüğümüz o mayoların markasını merak ettiniz mi? Cevap veriyoruz; Gooseberry Intimates!

Özellikle son birkaç yıldır popülaritesini artıran ve ünlü isimler tarafından sıklıkla terih edilen Fransız etiketli iç çamaşırı markası Gooseberry Intimates, hem konforlu hem de şık tasarıma sahip bikini ve mayoları beğeniye sunuyor. Markanın kendisiyle özdeşleşen So Chic isimli tek parça mayoları, günümüzün popüler süpermodelleri Kendall Jenner ve Taylor Hill’in üzerinde görüldü. Bu mayoların tercih ediliyor olmasının tek sebebi elbette süper modeller tarafından giyiliyor olması değil. Zira koleksiyondaki hemen her ürün 100 doların altında bir fiyatla satılıyor.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🐠☀️🔥

Taylor Hill (@taylor_hill)'in paylaştığı bir gönderi ()


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

THE I'm looking for something pose... 😜

Joan Smalls (@joansmalls)'in paylaştığı bir gönderi ()


 

 EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X