Michael Kors’dan Yeni “Runway”

Geçtiğimiz sezon, günümüz koşullarına uyum sağlamış haliyle Michael Kors Access Runway hayatımıza girdi. Ve markanın çehresini hiç olmadığı kadar değiştirdi.

Michael Kors’dan Yeni “Runway”
Yayın Tarihi: 9.11.2018 16:35:00

Akıllı saat pazarında iddialı modelleriyle giriş yapan Michael Kors, çok sevilen Access Runway modelini güncelledi. Access saatlerin azımsanmayacak derecede hayran kitlesi oluştuğunu farkeden marka, bu yenilikle hiç birimizi şaşırtmadı.

Yeni Access Runway Smartwatch modeli, eklenen yeni teknik detaylarla mode severlere sunuldu. Kampanya yüzü olarak, Romanya asıllı model Andreea Diaconu’yu tercih etmelerinin bir sebebi olarak da, markanın dinamik ve havalı tarafını en iyi yansıttıklarını düşünmüş olabilirler. Ve bunda gerçekten haklılar.

Markanın sevilen saat tasarıma sadık kalarak geliştirilen bu yeni model, öncekine göre daha ince olarak karşımıza geliyor. Ayrıca Wear OS by Google tarafından tam destek alan cihaz, oldukça iyi bir kişileştirme deneyimi sunuyor. Yeni özelliklerin içinde kalp atış hızı takibi ve Google Pay ile hızlı mobil ödeme de yer alıyor. Bunlara ek olarak, kullanıcılar Spotify gibi kullandıkları birçok uygulamayı kullanmaya da devam edebilecekler.FOTO GALERİ


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X