Merakla Beklenen Gelinlik

Moda dünyasının en ünlü blogger’ı Chiara Ferragni’nin Sicilya’da gerçekleşecek düğününde giyeceği gelinliğin tasarımcısını öğrenmek ister misiniz?

Merakla Beklenen Gelinlik
Yayın Tarihi: 30.08.2018 16:46:00
2007 yılında kurduğu bloğu The Blonde Salad ile moda dünyasında blogger ve influencer furyasının temelini atan İtalyan blogger Chiara Ferragni, bloğunu markaya çevirerek imparatorluk kurmuştu. Ayakkabı markası, marka işbirlikleri yakaladığı ivmeyle başarılı bir iş kadınına dönüşen Ferragni, geçtiğimiz yıl Mayıs ayında İtalyan rap sanatçısı Fedez ile nişanlanmıştı.

Mart ayında ilk çocuğunu kucağına alan Chiara, 1 Eylül’de Sicilya’da düzenlenecek düğün ile nişanlısı ile dünya evine girmeye hazırlanıyor. Ibiza’da arkadaşları ile yaptığı bekarlığa veda tatiliyle çok konuşulan İtalyan blogger, düğün için özel GIF bile yaptırdı.

“The Ferragnez” ismini verdikleri düğünün kutlamalarına çok önceden başlayan influencer, gelinlik konusunu bir sır gibi saklamıştı. Dün Instagram’da yaptığı paylaşımla gelinliğinin özel yapım bir Dior tasarımı olduğunu duyurdu. Dior’un kreatif direktörlük koltuğunda oturan İtalyan tasarımcı Maria Grazia Chuiri’nin tasarımıyla evet diyecek Ferragni’nin nedimeleri Chiara'nın tasarladığı Alberta Feretti elbiselerle düğüne katılacaklar.

 


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X