Mango’dan Erkekler İçin İnovatif Çözümler

Klasik görünümün sanılandan daha rahat ve kullanışlı olduğunu kanıtlayan Mango’dan mesaj var...

Mango’dan Erkekler İçin İnovatif Çözümler
Yayın Tarihi: 15.02.2019 11:11:00

Gündelik giyimin ve rahatlığın sembolü Mango erkekleri de unutmuyor. Modern erkeklerin yoğun hayatına uygun, inovatif kumaşların merkezinde özel olarak tasarlanmış takım elbise koleksiyonunu sunar. 

Koleksiyon birbirinden farklı Performance, Travel ve Washable olmak üzere üç ana başlıktan oluşuyor. Performance Suit, şık ve rahat bir görünümü hedefleyen erkeklere geliyor. Bakımı kolay, hafif ve esnek kumaşlardan üretilen bu takım günlük ihtiyaçlarımıza en uygun renklerde sunuluyor.

Travel Suit, iş gününün farklı saatlerine ayak uydurmak için tasarlandı. Yün ve suya dayanıklı kumaşlardan üretilen bu takım elbiseler, her zaman kusursuz görünümü vaat ediyor. Kırışmaz kumaş özelliği ile daima çekici olacağınızın garantisi veriliyor.

The Washable Suit ise takım elbiselerde yıkanmaz sorunsalına çözüm oluyor. Aksilikler ile geçen günün ardından yün ve polyester kumaş sayesinde evinizde de bu takımı yıkayabiliyorsunuz. Nötr renkleri ve pratikliği sayesinde ise günün her anına uygunluğu ile ön plana çıkıyor.FOTO GALERİ


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X