Magnum Crack Türkiye’de

Enfes Magnum çikolatasını hiç böyle denemediniz. Hazzın sesini ise hiç böyle duymadınız.

Magnum Crack Türkiye’de
Yayın Tarihi: 11.10.2018 15:19:00

Tüm dünyayı kasıp kavuran Magnum’un yeni dondurma trendi artık ülkemizde... İlham verici dondurmaların yaratıcısı Magnum, dondurmayla çikolatayı hazzın doruklarında hissetmeniz için Magnum Crack’i sunar.

Yenilikçi yaklaşımından bir nebze olsun uzaklaşmayan Magnum sizleri, dışı tamamen kırılabilir kalın ve kıtır Magnum çikolatası, içi çikolata parçacılıklı kadifemsi vanilya dondurması ile yepyeni bir deneyime davet ediyor. Magnum Crack, üç ikonik lezzet ile geliyor; classic, badem ve beyaz çikolata. Magnum’un zanaat ve ustalığını yansıtan, her detayı özenle tasarlanmış Magnum Crack, Magnum’a özgü kırılma deneyimini en sürprizli haliyle sunuyor. Kutu açılmadan önce her iki yanında yer alan “kır” butonlarına bastırıldığında Magnum’un ikonik kırılma sesi duyuluyor ve dondurmanın etrafını saran çikolata parçalanarak kadifemsi vanilya dondurmasına karışıyor.

Üstelik Magnum Crack resmi satışa çıkmadan hemen önce magnumcrack.com sitesinde, ön satışa çıkıyor. Siteye girerek istediğiniz zaman aralığında dondurmanızın size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X