M.A.C’in Yenisi; “Love Me”

M.A.C’ten devrim niteliğinde ruj serisi geliyor; “Love Me”

M.A.C’in Yenisi; “Love Me”
Yayın Tarihi: 5.07.2019 14:03:00

Herkesin yakından tanıdığı, dünyanın en büyük ve en başarılı kozmetik markalarından biri olan M.A.C devrim niteliğinde bir ruj koleksiyonu hazırlıyor. “Love Me” isimli koleksiyondaki rujlar hem hafif ve konforlu formülleriyle dikkat çekiyor hem de yaklaşık 24 farklı rengiyle güzellik tutkunlarına oldukça geniş bir skala sunuyor. Ayrıca rujlar, kremsi yapısı ve nemlendirme özelliğiyle de özellikle yaz aylarının vazgeçilmezi olmaya aday gibi görünüyor.

M.A.C yeni koleksiyonun tanıtımları için aralarında Maxine Ashley, Rina Sawayama, Halima, Amber Wagner, Harper Watters ve Frances O'Sullivan’ın da bulunduğu 6 kişilik bir grup ile işbirliği yoluna gitti. Bu isimler kampanya süresince koleksiyonu destekleyecek ve kendileriyle özdeşleşen en güçlü hikayaleri makyaj severler ile paylaşacak. Yoğun pigmentli, nemlendirici özellikli yumuşacak Love Me rujları 1 Ağustos itibariyle hem online olarak hem de belirli M.A.C mağazalarında ve satışa sunulacak. Biz şimdiden sabırsızlanmaya başladık, yaz siz?



FOTO GALERİ






EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ







Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X