Louis Vuitton’un İlk Unisex Parfüm Serisi

Louis Vuitton, ilk uniseks parfüm koleksiyonunu lanse ediyor.

Louis Vuitton’un İlk Unisex Parfüm Serisi
Yayın Tarihi: 13.03.2019 14:57:00

Les Colognes adındaki bu seri, Sun Song, Cactus Garden ve Afternoon Swim ismiyle çıkıyor. Sun Song, portakal çiçeği ve miskin hoş bir karışımı olarak gelirken, Cactus Garden ise taze mate, bergamot ve limon otu notalarına sahip. Afternoon Swim ise portakal, bergamot ve mandalina gibi narenciye tınılarıyla diğerlerine nazaran daha enerjik bir parfüm. 

Tüm zamanların en çok satan parfümlerinden biri olan Giorgio Armani Acqua di Gio’yu tasarlayan ünlü parfümör Jacques Cavalier Belletrud elinden çıkan Les Colognes, markanın enerjik duruşunu oldukça iyi yansıtıyor.

Louis Vuitton, dinamikleşen duruşuna hoş bir gönderme olarak da Kaliforniyalı sanatçı Alex Israel ile işbirliğine giderek, parfüm şişelerini tek tek ve toplu olarak taşımanızı sağlayacak kutular tasarlamasını istedi. Alex Israel son zamanların yükselen sanatçılarından biri. Rimowa ile yakın zamanda bir işbirliği gerçekleştirip oldukça sevimli bavullar tasarlamıştı. Alex Israel’in imzası niteliğinde olan dalga motifi ve “Desperado” adını verdiği çöl manzarasını anımsatan büyük bir gözlük lensi ve kaktüs ağacı baskısıyla gelen taşıma kılıfları ve Les Colognes parfüm serisi 4 Nisan’da tüm Louis Vuitton mağazalarında satışa çıkıyor.EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X