Louis Vuitton’dan İddialı Pop-Up

Virgil Abloh erkek departmanının yönetimindeki Louis Vuitton’un yeni pop-up mağazası Soho’da açıldı.

Louis Vuitton’dan İddialı Pop-Up
Yayın Tarihi: 19.11.2019 15:56:00

Louis Vuitton’un erkek bölümünün artistik direktörü olarak başına geçtiği günden bu yana markanın gençleşen çehresi ve de kırdığı satış rekoru sıklıkla konuşuluyor. Virgil Abloh’un sanatsal bakış açısı ile vizyoner kimliği, bu başarıların en büyük sebebi olduğu aşikar. Bugünlerde açılışı yapılan pop-up mağaza ise bu başarıların kanıtlarından biri. Virgil Abloh sonrası açılan irili ufaklı po-up mağazaları mağazadan öte bir sanat galerisi atmosferini taşıyor. Geçtiğimiz günlerde New York, Soho’da açılan yeni mağaza da onlardan. 

Virgil Abloh’un Louis Vuitton için tasarladığı 2054 Collection özelinde hayata geçirilen pop-up mağaza, markanın son sezonunda görme şansına eriştiğimiz gökkuşağı monogram deseni ile kaplandı. Yeterince ilgi çeken monogram deseni boyut kazanıp büyüyünce daha bir ilginç hal aldı. Pop-up mağazada sadece 2054 Collection satılacak. 2054 Collection, Virgil Abloh’un “2054 yılında bu kıyafetler giyilecek” algısıyla yarattığı, 14 parçadan ve su geçirmez materyallerden ve örgü gibi teknikler ile oluşturulan, ayakkabı, aksesuar ve giyim parçaları içeren bir koleksiyon.

2054 Collection tüm dünyada 6 Aralık’ta satışa çıkacak...EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X