Kötü Sevgili

Geçtiğimiz günlerde 10 aylık nişanlısı Chris Zylka’dan ayrılan Paris Hilton eski bir soru işaretini gündeme getirdi. İlişki geçmişi iyi olmayan Hilton hala kötü bir sevgili mi? Peki nedir kötü bir sevgili olmak?

Kötü Sevgili
Yayın Tarihi: 2.01.2019 10:59:00

Parti kızı Paris Hilton oyuncu Chris Zylka ile nişanlandığında onun uslandığını düşünmüştük. Ortalıkta gayet seviyeli görünen fotoğraflar, pozitif söylentiler dolanıyordu. Ancak bu “düzenli” hayat sadece 10 ay sürdü. Hatta ayrılığın ardından Chris Zylka iki milyon dolarlık nişan yüzüğünü geri istedi. Anlayacağınız pek de dostça bir ayrılık olmadı. Günün sonunda aklımızdaki o soru tekrar ortaya çıktı. Paris Hilton hala eskisi gibi kadir kıymet bilmeyen bir aşık olabilir miydi? Peki nedir kötü bir sevgilinin özellikleri? Bir sevgilinin ışıklı bir hayatı olması eminim güzel bir sosyal medya akışı sağlayabilir. Ama ya Paris Hilton’un yaptığı gibi siz bu hayatta sadece bir konu man- keni haline gelirseniz? Ya kendinizi Paris Hilton’un küçük pembe çantasından çıkarmadığı minik köpeği gibi hissetmeye başlarsanız? Ya da eğer Leonardo DiCaprio gibi sadece güzel bir fanteziyse sevgiliniz?

Leo gibi İnsanların hayatına girip onları çeşitli psikolojik rahatsızlıklarla terk eden cool görünümlü aciz ruhlu arzu nesnelerinden kesinlikle uzak durun. İçi boş ve üstelik sadist ruhlular ile asla sevgililik işlerine bulaşmayın derim. Sırada sadece kendi algısı ile meşgul olanlar var. Bradley Cooper da Irina Shayk’tan önce tamamen kendisi için ilişki yaşayanlardandı. Bu tipler, hayat karartmaya pek müsaitlerdir. Ünlü oyuncunun Irina ile birlikte olmadan hemen öncesine kadar annesi ile yaşaması bir yana bütün ilişkileri Hollywood prodüksiyonu gibi çünkü genelde hep filmlerindeki oyuncu partnerleri ile sevgili oluyor. Jennifer Aniston, Renee Zellweger, Zoe Saldana...Ayrıca kulislerde dolanan fısıltılara göre Cooper oldukça saygısız bir sevgiliymiş. Sevgilisinin ailesinden, arkadaşlarına, kişiliğinden zevklerine kadar pek çok şeyi küçümsermiş. Sürekli kendini yüceltmeye çalışıyor! Ayrıca dört ay evli kaldığı eşi Jennifer Esposito’nun boşandıktan sonra yazdığı kitabı “Jennifer’ın Yolu”nda Bradley’nin insanları nasıl bir manipüle ettiği de yazıyor. İyileştirilebileceklerden önce son bir kesinlikle uzak durmanız gereken tip var. Yatakta kötü olanlardan bahsediyorum. Duyguların kalıcı olması en güzeli ama nasıl iyi bir seks hayatı hislerin yoğunluğunu artırıyorsa kötü seks de onları söndürür. Katy Perry için yatakta korkunç olduğuna dair söylentiler arasında. İnanmamak elde değil çünkü onun yüzünden akan o stres enerji- si beni çok rahatsız ediyor. Yatak odasında aşıkları için korkunç sürprizleri olduğuna eminim.

Bir şans verin

Şimdi düzeltilebileceklere geçelim. Jennifer Aniston gibi kalbi kırıklar biraz sizin enerjinizi düşürebilir. Ama vicdanlı insanlarız onların ömür boyu bir enkaz olarak yaşamalarını istemeyiz. Bu nedenle Aniston gibilere şans verin. Onları iyileştirebilirsiniz. Sonra tekrar kalplerini kırmak için...Jennifer bir başka şans verilebilecek kategorisini de dolduruyor aslında. Daha iyisi için terk edilenler. Brad Pitt, Jennifer Aniston’ı Angelina Jolie için terk etmişti. Bu gelişme dünyevi bir travma olarak arşivlerde duruyor. Sevgili geçmişi daha iyisini bulunca terk edenler yüzünden kredisi azalanlar günümüzde mevcut. Onlara da şans verin, herkese sevgili olduğunuzu ilan etmek zorunda değilsiniz. İlan edebileceğiniz bir tip olarak Drake gibi çekici ama sıkıcı olanları sayabiliriz. Drake gibi olanların sıkıntısı fazla yoksun olmaları, her anlamda. O kadar yoksunlardır ki sevgili olmak konusunda bile fazla telaşlı, istekli ama beceriksizdirler. Onları alın ve olgunlaştırın. Vaktiniz varsa eğer. Öğretmek konusunda istekliyseniz Ben Affleck gibi giyinmeyi, oturmayı kalkmayı bilmeyen ama temeli hoş çocuklarla da vakit geçirebilirsiniz. Onlarla ilgili sıkıntı daha genel bir evrensel kuralı işaret eder: İnsanların asla değişmeyeceği sadece uyum sağlayacağı. Sizden ayrıldıkları anda yine o gri eşofman altına geri döneceklerdir.

Eski kocası dahil birçok eski partneri Katy Perry’nin yatakta kötü olduğunu söylüyor.

Eski kocası dahil birçok eski partneri Katy Perry’nin yatakta kötü olduğunu söylüyor.EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X