KKW Beauty’nin İlk Vücut Fondöteni

Kim Kardashian’ın 1 yılı aşkın süredir üzerinde çalıştığı vücut koleksiyonu nihayet geldi.

KKW Beauty’nin İlk Vücut Fondöteni
Yayın Tarihi: 14.06.2019 12:18:00

Kim Kardashian West, bir süredir güzellik markası KKW Beauty’e yeni bir hat ekleme peşinde koşuyor. Ünlü reality şov yıldızı, güzellik dünyasına kazandırdığı birbirinden başarılı makyaj ürünlerinin ve kız kardeşi Kylie Jenner ile birlikte hazırladığı parfüm koleksiyonunun ardından göz kamaştırıcı vücut ürünleri ile karşımıza çıktı. Orijinal Instagram hesbından yaptığı bir paylaşım ile güzel haberi duyuran Kim, güzellik tutkunlarının hayli ilgisini çekecek vücut koleksiyonunu sunmaya hazırlanıyor!
 


Koleksiyonda, vücut fondöteninden, aydınlatıya ve fırçaya kadar birçok ürün yerini alıyor. Kim Kardashian 1 yılı aşkın bir süredir üzerinde çalıştığını söylediği vücut koleksiyonu ile ilgili “Formüller üzerinde çok çalıştık. Ürünlerin kremsi yapılarından ve verdiği bronzluk etkisinden çok memnunum. Koleksiyondaki bronzlaştırıcı ve ışıltı ürünler aynı anda veya ayrı ayrı kullanılabiliyor.” yorumunda bulunuyor. Koleksiyon 21 Haziran’dan itibaren yalnızca kkwbeauty.com’da satışta!
 

 EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X