Kendi Sneaker Modelimizi Yaratalım

Sneaker çılgınlığı yeni bir uygulama ile zirveye ulaşıyor.

Kendi Sneaker Modelimizi Yaratalım
Yayın Tarihi: 6.11.2019 16:17:00

Klasik giyim tutkunlarının bile sneaker aşkı vardır. Son sezonlarda yükselen “chunky sneaker” trendinin de var olmasıyla çeşit çeşit, renk renk sneaker modelleri türedi. Hayatımızın merkez noktasına yerleşen sneaker trendi ise artık olmazsa olmaz stil tamamlayıcımız arasında. 

Teknolojinin nimetlerinden faydalanmayı iyi bilen markaların AI (Arttırılmış Gerçeklik) uygulamalarını hatırlarsınız. Piyasadaki sneaker modellerini o an ayağınızdaymış gibi ilüzyon yaratan uygulamalardan bahsediyoruz. Şimdi ise kişiselleştirmeden hoşlananlara, hibrid sneaker modelleri konusunda büyük tutkuları olanlara yeni bir uygulama lanse edildi; Snkrs Generator.

Uygulamanın mantığı aslında oldukça basit. İki farklı sneaker modelinin hatlarını yeni bir sneaker oluşturmada kullanmak. Sneaker’lardaki taban ve gövde parçalarını birleştirip, aksesuarları ekleyip sosyal medyada ya da platformun içinde paylaşarak kendiniz gibi tutkunlara sunup, iyi ya da kötü diye yorum aldığınız bir uygulama. Beğenilere, yorumlara ya da yarattığınız snekaer modeli sayısına göre aldığınız puanlarla ise küçük hediyeler, atölyelere ve etkinliklere davetiyeler kazanabiliyorsunuz. Şu anda AppStore’da yayınlanmış uygulama hali hazırda beta programına devam ediyor. Sezonun hit sneaker modellerinden oluşan arşivi ise güncellenerek gelişiyor. Uygulamaya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X