Karşınızda Star Wars: Galaxy Edge

Disney’in sahip olduğu tüm o tema parklarına yenileri ekleniyor.

Karşınızda Star Wars: Galaxy Edge
Yayın Tarihi: 4.01.2019 13:38:00

Disney’in yarattığı dünyaya, fantezi evrenine sinemalardan giriş yaptığımız doğru. Belki de günlük hayattan bir kaç saatliğine uzaklaşmamız, tüm o dertleri, endişeleri biraz olsun düşünmediğimiz yegane anlardan değil mi?

Peki ya bir de şu açıdan baksanız. O izlediğimiz milyon dolarlık filmleri özellikle Star Wars’u gerçek haliyle yaşasanız... Çok çılgınca geliyor olabilir ama Disney’in bu yaz ve sonbaharda açılışını yapacağı iki tema parkı Star Wars temasında ve de herkesi açılışa davet ediyor.

2019’un büyük olaylara gebe olduğunu biliyoruz. Disney ve Lucasfilms, 2019’u sabırsızlıkla bekliyor. Star Wars: Galaxy Edge adındaki, üzerinde uzun uzun çalıştıkları tema park, iki önemli bileşen içeriyor. Bunlardan ilki misafirler, Star Wars’un sevilen uzay gemisi Falcon’u deneyebilecekleri, bir maceraya çıkabilecekleri Millenium Falcon: Smuggler’s Run adındaki bölüm. İkincisi ise oldukça heyecan verici. Son filmlerin kötü karakteri Kylo Ren ile karşılaşacağınız bölüm. Önceden yayınlanan Star Wars: Rise of the Resistance videosunda da burayı görmüştük.

Star Wars: Galaxy Edge tema parkı, Kaliforniya, Anaheim’de bu yaz, Florida, Orlando’daki Disney’in Hollywood Stüdyoları’nda ise bu sonbaharda açılıyor.

 EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X