Justin Bieber’ın Yeni Markası

Kendi markasını çıkaran yıldızlar kervanına Justin Bieber da katıldı.

Justin Bieber’ın Yeni Markası
Yayın Tarihi: 31.01.2019 10:52:00

Pop yıldızı Justin Bieber, yıla oldukça hareketli başladı. Top model Hailey Baldwin ile evlenmiş bir şekilde girdikten sonra yeni stüdyo albümüne hız verdiğini açıklayan Bieber, evliliğinin güzel gittiğinin sinyallerini veriyordu. Geçtiğimiz hafta iki genç aşığı bir araçtan çıkarken yakalayan paparazziler Justin Bieber’in çok gergin, Hailey Baldwin’in de oldukça üzgün fotoğraflamışlardı.

Gündemi ayrılık veya evlilik iptali gibi bir haberle sarsacaklarını düşünürken, Justin Bieber herkesi şaşırtarak konuyu farklı bir yere çekti. Ünlü pop yıldızı kendi markasını çıkartarak dikkatleri kariyer yolculuğuna odakladı.

Justin Bieber, markasının adını çok kullanmadığı diğer adından esinlenerek oluşturdu “Drew”. Drew House ile Z jenerasyonunun sevdiği dağınık hatta paspal sokak stilinden ilham alan Justin Bieber’ın yeni markasının ilk koleksiyonunda nude tonların ağırlığında olmakla birlikte, Bieber’ın üzerinden çıkarmadığı büyük beden kapüşonluları da içeriyor. Instagram hesabındaki kampanya çekimlerine göz atmaya ne dersiniz?
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

closing time

Drew House (@drewhouse)'in paylaştığı bir gönderi ()

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

open house link in bio

Drew House (@drewhouse)'in paylaştığı bir gönderi ()EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X