iPad ile Neler Yapabiliriz?

Apple, resmi YouTube kanalı aracılığıyla dışarıdan basit bir cihaz gibi duran cevherlerinin en kullanışlı özelliklerini tanıtmaya devam ediyor.

iPad ile Neler Yapabiliriz?
Yayın Tarihi: 16.04.2019 17:10:00

Apple’ın geçtiğimiz aylarda tanıttığı iPhone X ile geçiş yaptığı tasarım diline uygun bir şekilde geliştirdiği yeni nesil iPad Pro’ları hem şık hem de hiç olmadıkları kadar kullanışlı. 11 ve 12.9 inçlik ekran boyutlarıyla tasarımcıların ve çizerlerin hayranlık duydukları yeni nesil iPad Pro’ların en incelikli yeteneklerini öne çıkarak What You Can Do With iPad (iPad ile neler yapabilirsin) video serisi devam ediyor. 

“Life on iPad” videosuyla aktif hayat yaşayan bir kişinin gün içinde hangi anlarda, ne şartlarda iPad’i kullandığına odaklanırken, diğer videolarda ise nasıl kullanılacağını keşfediyoruz. Çoklu pencerelerde çoklu görevlere, haritaları en ince ayrıntısına kadar kullanmaya, Fotoğrafların üzerine not almaya, video izlemeye, sürükle-bırak özelliğini kullanmaya, video çekmeye ve düzenlemeye, GarageBand ile müzik besteleyip onu paylaşmaya, başka bir iPhone’u şarj etmeye yakın bakış attığımız videolar ile ilgili en ilginç nokta ise tüm bu videoların iPad Pro ile çekilmiş olması sayılabilir. Hadi gelin bu eğlenceli videolara ve yeni nesil iPad Pro’ya hep birlikte şaşıralım!EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X