İkinci Kez “Yeniden Çiçek Pasajı”

Yeni nesil şefler ve müzisyenler ile Çiçek Pasajı’nın büyülü ortamında yepyeni bir sayfa açıldı ve hikaye son hızıyla devam ediyor.

İkinci Kez “Yeniden Çiçek Pasajı”
Yayın Tarihi: 8.03.2019 11:00:00

1876’dan beri Beyoğlu’nun ikonlarından biri olan Çiçek Pasajı’nda, eğlence ve lezzet severleri bir araya getirmek amacıyla tasarlanan projenin ikinci etkinliğinde lezzetleri yine yeni nesil genç şefler hazırlayacak. “Yeniden Çiçek Pasajı” ikinci etkinliğinde; ilk etkinlikte olduğu gibi yakın gelecekte isimlerini sıklıkla duyacağımız 3. Nesil şeflerden; Alaf’ın sahibi ve şefi Murat Deniz Temel, Mittag’ın sahibi ve şefi Fatma Yıldırım, Pizza Felas’ın sahibi ve şefi Ceren Tekşen, Nicole’ün yardımcı şefi Gamze Kurtulmuş, Kantin’in eski yardımcı şeflerinden ve Cunda Ayna Restoran’ın da eski şefi Tayfun Gökşin ve Gram’ın kuruluşundan bu gününe kadar çalışmış ve ayrılarak yeni maceralarla yoluna devam eden şefi Esra Acar Koç’unda içinde bulunduğu 6 genç şef klasik mezeleri modern dokunuşlarla Balık Pazarı esnafının nostaljik ve ilham dolu kullanarak malzemelerini hazırlayacaklar. Eşsiz lezzetlerin yanı sıra sahne performanslarını ise, özgün sesi, gitarı, içten şarkı sözleri ve içinden gelen şarkıları kendince yorumlayan Kalben, hareketli ve enerjik parçalarıyla Güntaç Özdemir gerçekleştirecek. “Yeniden Çiçek Pasajı” etkinliği 15 Mart 2019 Cuma günü saat 19:30 – 24:00 saatleri arasında yeniden İstanbullularla buluşacak.

Biletler için http://www.biletix.com/etkinlik/YD302/ISTANBUL/trFOTO GALERİ


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X