Heron’ın 501’i

Levi’s her yıl 20 Mayıs’ta ikonik modeli 501 Jean’i özel bir koleksiyonla kutluyor.

Heron’ın 501’i
Yayın Tarihi: 21.05.2019 12:08:00

Her yıl 20 Mayıs Levi’s 501 Day olarak kutlanıyor. Bu geleneksel hale gelen günü anlamlı kılmak için her sene özel bir işbirliğine imza atan Levi’s bu yıl da Heron preston gibi bir beyinle işbirliğine girdi. 

Heron Preston, günümüzde sıklıkla karşılaştığımız çok yönlü kişiliklerden birisi olarak biliniyor. Amerikalı sanatçı, DJ setleriyle festivallerde sahne almasının yanı sıra, tasarımcı kimliği ile de anılıyor. Hatta Virgil Abloh, Mathieu William, Justin Saunders ile birlikte kurdukları Been Trill adında bir erkek sokak giyiminde yükselen bir markaları var. Tüm bu yoğun gündeme kendi markasını da ekleyen Heron, Virgil Abloh – Off-White, Nike, NASA gibi bir çok isim, marka ve kuruluşla da ortak projeler hayata geçirdi.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nothing more iconic than #501Day. Check out how we celebrated the 501® Jean last night.

Levi's (@levis)'in paylaştığı bir gönderi ()

Bu yıl Levi’s’ın ikonik modeli 501’in çıkışının 146. yılı. Her sene olduğu gibi özel bir koleksiyonla 501 Günü’nü kutlayan Levi’s, Heron’ın vizyoner bakış açısıyla oldukça dinamik bir model tasarladı. biri kadınlar, biri erkekler için olmak üzere iki yorumundan oluşan koleksiyon, asimetrisi ve bilinçli kusurları ile oldukça farklı bir duruşa sahip. Kadın versiyonunda, ön tarafta Heron’ın tasarımlarında sıkça kullandığı tonu yansıtan el boyaması turuncu renk, arka tarafta soldurulmuş indigo denim, ayrıca aşındırma, grafik desenler, turuncu dikişli pileli açık yan dikişler ve yassılaştırılmış Levi’s® Red Tab ile tamamlanan ters cep gibi unsurlar yer alıyor. Erkek versiyonu için iki farklı 501 Jean’den ön ve arka panelleri kullanarak önde siyah beyaz batik boyama desen oluşturup, arkada klasik soldurulmuş indigoyu tercih edilmiş.

Kampanya görsellerinde Levi’s’ın oldukça sevdiği top model Hailey Bieber ve Heron Preston’ı birlikte görüyoruz. Galerideki görsellere bakmayı unutmayın!FOTO GALERİ


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X