HBO Max İddasıyla Geliyor

Çevrimiçi yayın plaformu çılgınlığına bir yenisi daha ekleniyor.

HBO Max İddasıyla Geliyor
Yayın Tarihi: 10.07.2019 14:46:00

Çevrimiçi yayın plaformları var olan TV şov ve filmleri bünyelerine katmak için uzun uğraşlar içindeler. Ayrıca sadece o platforma özel içerikleri hayata geçirmek için de inanılmaz yoğun bir tempoya sahipler. Amazon Prime, Hulu, Netflix ve Disney+ gibi platformlar, sundukları içeriklerle müşteri portföyünü geliştirmekle kalmayıp devamlı güncelliklerini koruyarak var olan müşterilerine de hizmet sunmaya devam etmeliler. Tüm bu dinamiklerine bir de birbirleriyle rekabetlerini eklersek eğer, işlerinin ne denli zor olduğunu tahmin edersiniz.

Piyasada var olan, yukarıda da saydığımız Amazon Prime, Hulu, Netflix ve Disney+ Çevrimiçi yayın plaformlarına bir yenisi daha eklendi. Aslına bakarsanız hali hazırda var olan WarnerMedia ve AT&T’nin bünyesindeki HBO Go ve HBO Now’dan sonra şimdi de HBO Max aileye dahil oluyor. 2020’nin bahar aylarında kullanıcılarla buluşacak HBO Max ülkemizde muhtemelen bulunmayacak ancak yurtdışı hesabı açarak HBO Go ve HBO Now kullanıcıları gibi HBO Max’ı da kullanabileceksiniz. Platformun iddası ise tüm zamanların en eğlenceli ve komik yapımlarından Friends’i barındıracak olması. Netflix’te bir süre önce yayınlanan ve yayından kaldırılan Friends, HBO Max’te yer alacak.

HBO Max’ın bir diğer iddialı olduğu konu ise Warner Bros., New Line, DC Entertainment, CNN, TNT, TBS, truTV, The CW, Turner Classic Movies, Cartoon Network, Adult Swim, Crunchyroll, Rooster Teeth, Looney Tunes’tan direkt içerik alacak olması.EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X