Hayat Kurtaran Minik Dost

Akıllı cihazlarımız büyüyor. Hal böyle olunca tek elde tutmak da zorlaşıyor. Ama korkmayın! Bunun için hayata geçmiş minik bir dostumuz var; Popsockets.

Hayat Kurtaran Minik Dost
Yayın Tarihi: 25.06.2019 10:57:00

2014 yılında ABD, Colorado’da üretilmeye başlayan, o günden beri dünyanın her yerinde azımsanmayacak derecede fan kitlesine sahip olan şık bir telefon aksesuarı olan Popsockets, doğrudan telefonunuza ya da kabına yapıştırma yoluyla kullanılıyor.

Markanın kurucusu David Barnett, 2010 yılında telefon kulaklık kablosunun dolanmasını engellemek isterken bu fikri ortaya çıkardığında milyonlara hizmet edeceğini düşünebilir miydi bilmiyoruz ama böylesine küçük bir aparatın ne denli hayat kurtardığına biz şahit olduk.

Aralarında Kendall Jenner, Gigi Hadid, Serena Williams, Emma Stones gibi Hollywood ünlülerinin bulunduğu, Türkiye’de de Burcu Esmersoy, Özge Ulusoy, Bensu Soral, Danla Biliç, Özge Özpirinççi, Bade İşçil, Hatice Şendil, Ece Vahapoğlu, Pınar Altuğ, Rachel Araz gibi birçok ünlü kullanıcıya sahip Popsockets “yeni moda telefon aksesuarı” olarak tanınıyor.

Aksesuarın en sevilen yanları ise kişiselleştirme imkanı sunması ve de onlarca seçenek sunması. Hadi galerideki seçeneklere göz atalım!FOTO GALERİ


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X