Harry Potter Dünyasına Girmeye Hazır Olun

Geçtiğimiz yıla damgasını vuran, sokaklarda pokemon avına çıkmamızı sağlayan oyun Pokemon Go’nun yaratıcısı Niantic’ten, Harry Potter hayranlarını sevindirecek bir haber geldi.

Harry Potter Dünyasına Girmeye Hazır Olun
Yayın Tarihi: 15.11.2018 15:02:00

Niantic’in Pokemon Go oyunu, mobil oyun deneyimini baştan aşağı değiştirdi. İnsanlar artık ekranlarındaki kısıtlı alana kapanmak zorunda değillerdi. Telefonumuzun kamerasını da aktif olarak kullandığımız, çevremizdeki objelerle etkileşime girdiğimiz yeni oyun deneyimi, o kadar çok sevilmişti ki, Niantic, dönemin kısa sürede en çok gelir getiren oyununun yaratıcısı olarak tarihe geçmişti.

Niantic’in yarattığı Pokemon Go oyunu, türünün ilk örneği değil aslında. Ingress adındaki gerçek zamanlı ve konum tabanlı macera oyunu, tüm bu türlerin çıkış noktasıydı.

Şimdi ise Niantic, Harry Potter evreniyle bu oyun deneyimini bir araya getiriyor. Oldukça heyecan verici olduğunu düşündüğümüz bu haber sonrası, sosyal medyanın en çok konuşuluna konuların başında geliyor. Yayınlanan fragman ise yeni oyun hakkında ipucu vermese de, sinema kalitesinde olması, heyecanımızı ateşlemeye yetti. Harry Potter: Wizards Unite ismindeki oyunun çıkış tarihi 2019 olarak gösteriliyor.

 EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X