Hadid’lerin Aksesuar Denemesi

Bella ve Gigi Hadid’den sosyal medyayı ikiye bölen aksesuar hamlesi.

Hadid’lerin Aksesuar Denemesi
Yayın Tarihi: 22.03.2019 11:40:00

Dünyaca ünlü modeller Bella ve Gigi Hadid’in hayatındaki en sıradan olaylar dahi magazin gündemi olmaya yetiyor. Yaptığı her şeyle, giydiği her kıyafetle ve gittiği her yerle olay olmayı başarabilen kardeşler, çağdaş neslin yakından takip ettiği isimlerin en başında geliyor. Son yılların en gözde trend-setter’larından ikisi olan Bella ve Gigi Hadid, yakın zamanda yepyeni bir aksesuarı daha moda dünyasına kazandırdı; Kitap! “Kitaptan aksesuar olur mu?” diye söylendiğinizi duyar gibiyiz ancak Gigi ve Bella şu anda okudukları (belki de okumadıkları) kitapları aksesuar olarak taşımayı çok sevmiş gibi görünüyor.
 Kardeşlerin bu ilginç hamlesi, kısa sürede sosyal medyayı ikiye böldü. Bir taraf iki modelin bu kitapları (Gigi, Albert Camus- The Stranger, Bella, Stephen King - The Outsider) okumadığını, yalnızca aksesuar olarak kullandığını savunurken, diğer taraf ise dünyaca ünlü modelin boş zamanlarında ne okuduklarını öğrenmekten dolayı mutluluk duyduğunu söylüyor. Ne dersiniz? Sizce kitaplar 2019’un trend aksesuarları arasında kendisine yer bulabilir mi?

 FOTO GALERİ


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X