All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 18.06.2020 Yeni Diana: Kristen Stewart Dilruba Karaköse

Twilight ile tanıdığımız Kristen Stewart’ın yeni rolü onu biraz zorlayabilir mi dersiniz? Zira eskilerin vampiri, şimdilerde gönüllerin prensesi Diana olmaya hazırlanıyor.

Bu zamana kadar pek çok yıldız Diana’ya hayat vermeye çalıştı. Kimi çok başarılı oldu kimi ise bir nevi sınıfta kaldı. Aslında oyunculuklardan ziyade Prenses Diana’yı canlandırıyor olmak bile başlı başına zorlu bir görev. Çünkü yılların hiçbir şekilde unutturamadığı bir isim ve sadece İngiltere’de değil dünya çapında hala sevgiyle anılıyor. Tam da bu sebeple oyuncular işleri daha başlamadan eleştiri yağmuruna tutuluyor.

Tıpkı Kristen Stewart gibi… Onu Twilight serisiyle tanıdık ancak yıllar içinde bambaşka rollerde yer alarak lise öğrencisi/vampir etiketini üzerinden bir nebze olsun atmayı başardı. Ancak Prenses Diana olmasını umuyor muyduk? Pek de sayılmaz. “Spencer” isimli Diana’nın Prens Charles’tan ayrıldıktan sonra yaşadıklarını konu alacak filmin başrolü Stewart olurken, yönetmen koltuğunda Pablo Larrain oturacak. Çekimlerin ise 2021 başında başlaması planlanıyor.

Kristen Stewart
Prenses Diana
Film
Benzer İçerikler
Lifestyle Yengeç Burcu Kadını için doğru bildiğiniz yanlışlar Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı artık ALL Magazin'de...
06.07.2020
Ünlüler Yeni Diana: Kristen Stewart Twilight ile tanıdığımız Kristen Stewart’ın yeni rolü onu biraz zorlayabilir mi dersiniz? Zira eskilerin vampiri, şimdilerde gönüllerin prensesi Diana olmaya hazırlanıyor.
18.06.2020
Moda Met Gala’nın ikonik görünümleri Prenses Diana’dan Diana Ross’a...
01.05.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Cadılar bayramı ilhamı Cadılar Bayramı senede bir kez başka biri olmanın hafifliğini yaşadığımız bir gün. Bu senelik partilere elveda desek de evde sevdiklerinizle veya küçük arkadaş grubunuzla Cadılar Bayramı ruhunu yaşamak isteyebilirsiniz. Kostüm ilhamı için Cadılar Bayramı’nın tartışmasız kraliçesi Heidi Klum’un hiper gerçekçi görünümlerinden Kardashian’ların seksi kostümlerine, ünlülerin unutulmaz Cadılar Bayramı anlarına eşlik ediyoruz.
26.10.2020
Ünlüler Türk mücevherler ile Madonna Bee Goddes, tılsımlı mücevherleri ile Madonna'nın gözdesi.
29.09.2020
Ünlüler Yeni James Bond mu olacak? Ünlü İngiliz oyuncu Tom Hardy’nin yeni James Bond olacağı söylentisi sosyal medyada heyecan yarattı.
21.09.2020