All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 08.09.2020 Venedik’te farkındalık yaratan hareket Merve Girgin

Cate Blanchett, kırmızı halı görünümleriyle Venedik Film Festivali’nde sürdürebilir modaya atıfta bulunuyor.

Ödül sezonuna girişi müjdeleyen Venedik Film Festivali sıkı tedbirler altında hız kesmeden devam ediyor.  Sosyal mesafe ve maske ile korunma sağlanırken, kırmızı halıda stil rüzgarları esiyor. Festivalde jüri başkanlığı yapan Cate Blanchett ise her gün şıklığıyla konuşulmayı başarıyor. Fakat giydiği kıyafetlerden ziyade, onları giyerken verdiği mesaj ile öne çıkıyor oyuncu.

Farklı etkinliklerde giydiği kıyafetleri, küçük dokunuşlarla tekrar giyerek modanın sürdürebilirliğine atıfta bulunuyor. Blanchett’ in stilistliğini yapan Elizabeth Stewart, ”Tekrar etmek şıktır” mottosu ile yola çıkıyor ve dünyaca ünlü bir aktrist bile olsanız  önemli bir etkinlik için önce kendi dolabınıza bakın diyor. Güzel şeyler sürdürebilirlikten doğabilir diyen oyuncunun geçmişte çok beğenilen görünümleri Venedik Film festivalinde tekrar hayat bulmasını sağlıyor. Blanchett, aynı kıyafetleri tekrar giyerek sürdürülebilir modayı teşvik ederken,  festivalde giydiği tüm kıyafetleri Chic Relief adı verilen organizasyonun yönettiği açık arttırma ile bağışlamayı hedefliyor.  Eski görünümleri ile farkındalık yaratan oyuncu, yeni görünümleriyle de kırmızı halının en çok konuşulan isimlerinden olmaya hak kazanmadı mı sizce de? 

Cate Blanchett
Venedik Film Festivali
Benzer İçerikler
Moda Venedik Film Festivali kırmızı halı görünümleri 77. Venedik Film Festivali tüm ihtişamıyla kapanışı yaparken, kırmızı halı görünümleri akıllarda yer ediyor.
15.09.2020
Ünlüler Venedik’te farkındalık yaratan hareket Cate Blanchett, kırmızı halı görünümleriyle Venedik Film Festivali’nde sürdürebilir modaya atıfta bulunuyor.
08.09.2020
Moda Venedik Film Festivali kırmızı halı Venedik Film Festivali, yeni bir çağın gölgesinde görkemli bir törenle kapılarını açıyor.
03.09.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Türk mücevherler ile Madonna Bee Goddes, tılsımlı mücevherleri ile Madonna'nın gözdesi.
29.09.2020
Ünlüler Yeni James Bond mu olacak? Ünlü İngiliz oyuncu Tom Hardy’nin yeni James Bond olacağı söylentisi sosyal medyada heyecan yarattı.
21.09.2020
Ünlüler Emma Roberts'a tebrik yağıyor Emma Roberts söylentilere son veren paylaşımı ile tebriklerin odağında.
15.09.2020