All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 03.06.2020 Selena Gomez'in yeni ilgi alanı Dilruba Karaköse

Başarılı şarkıcı, oyuncu ve aynı zamanda yapımcı olan Selena Gomez, şimdi de yemek yapma yeteneklerini ortaya koymaya hazırlanıyor.

Hem sesi hem oyunculuğuyla ne kadar başarılı bir kariyere sahip olduğunu biliyoruz Selena Gomez'in. Ancak o, tüm bunlarla da sınırlı kalmıyor ve yeni yeteneklerini sergilemeye girişiyor. Bu sefer ki ise mutfakla ilgili. Karantina günlerinde evinde geçirdiği zamandan ilhamla ortaya çıkan yeni bir yemek programanın kahramanı olacak Gomez. Evde kaldığı süreç içerisinde yemek yapma yeteneklerini bir hayli geliştirmesiyle birlikte doğmuş bu fikir. HBO Max'te yayınlanacak olan 10 bölümlük programda güzel yıldız, her bölüm yiyecekle bağlantılı hayır kuruşlarına da değinecek. Ayrıca usta şefler de internet aracılığıyla Selena Gomez'e eşlik ederek önemli ipuçları ve tarifler paylaşacak.

Selena Gomez
HBO Max
Yemek
Benzer İçerikler
Güzellik Rare Beauty’de bağış zamanı Eski Disney yıldızı, şimdilerin ise popüler şarkıcısı Selena Gomez bu kez güzellik sektöründe adım adım yükselmekte.
16.12.2020
Moda Ice Cream ile stil dersleri Selena Gomez ve Blackpink yeni klipleriyle yazın ruhunu yansıtmayı başardı.
17.09.2020
Moda Kırmızı halının gizli kahramanları Hollywood’un gözde isimlerini giyindiren stilistlerin en başarılılarını mercek altına alıyoruz.
17.09.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Sosyal medya detoksu mu? Meghan Markle ve Prens Harry'nin sosyal medyaya verdikleri uzun ara bu sıralar çok konuşuluyor.
13.01.2021
Ünlüler Ariana Grande nişanlandı Ünlü yıldız Ariana Grande, nişanlandığı haberi ile tüm dedikodulara son noktayı koyuyor.
25.12.2020
Ünlüler Eda Ece ile oyunculuğa dair Oyunculuğunun yanı sıra duyarlılığı, mizah anlayışı ve hayata dair farkındalığıyla dikkat çeken Eda Ece ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.
16.12.2020