All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 03.06.2020 Selena Gomez'in yeni ilgi alanı Dilruba Karaköse

Başarılı şarkıcı, oyuncu ve aynı zamanda yapımcı olan Selena Gomez, şimdi de yemek yapma yeteneklerini ortaya koymaya hazırlanıyor.

Hem sesi hem oyunculuğuyla ne kadar başarılı bir kariyere sahip olduğunu biliyoruz Selena Gomez'in. Ancak o, tüm bunlarla da sınırlı kalmıyor ve yeni yeteneklerini sergilemeye girişiyor. Bu sefer ki ise mutfakla ilgili. Karantina günlerinde evinde geçirdiği zamandan ilhamla ortaya çıkan yeni bir yemek programanın kahramanı olacak Gomez. Evde kaldığı süreç içerisinde yemek yapma yeteneklerini bir hayli geliştirmesiyle birlikte doğmuş bu fikir. HBO Max'te yayınlanacak olan 10 bölümlük programda güzel yıldız, her bölüm yiyecekle bağlantılı hayır kuruşlarına da değinecek. Ayrıca usta şefler de internet aracılığıyla Selena Gomez'e eşlik ederek önemli ipuçları ve tarifler paylaşacak.

Selena Gomez
HBO Max
Yemek
Benzer İçerikler
Moda Ice Cream ile stil dersleri Selena Gomez ve Blackpink yeni klipleriyle yazın ruhunu yansıtmayı başardı.
17.09.2020
Moda Kırmızı halının gizli kahramanları Hollywood’un gözde isimlerini giyindiren stilistlerin en başarılılarını mercek altına alıyoruz.
17.09.2020
Ünlüler Selena Gomez'in yeni ilgi alanı Başarılı şarkıcı, oyuncu ve aynı zamanda yapımcı olan Selena Gomez, şimdi de yemek yapma yeteneklerini ortaya koymaya hazırlanıyor.
03.06.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Türk mücevherler ile Madonna Bee Goddes, tılsımlı mücevherleri ile Madonna'nın gözdesi.
29.09.2020
Ünlüler Yeni James Bond mu olacak? Ünlü İngiliz oyuncu Tom Hardy’nin yeni James Bond olacağı söylentisi sosyal medyada heyecan yarattı.
21.09.2020
Ünlüler Emma Roberts'a tebrik yağıyor Emma Roberts söylentilere son veren paylaşımı ile tebriklerin odağında.
15.09.2020