All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 03.07.2020 Sarah Jessica Parker fiziği ile büyüledi! Bağlan Keskin

55 yaşındaki oyuncu güneşlenirken fiziği ile dikkatleri çekti.

Sex & the City’nin yıldızı Sarah Jessica Parker geçtiğimiz gün Hamptons’da güneşin tadını çıkarırken görüntülendi. 55 yaşındaki oyuncunun düzgün fiziği ise dikkatleri çekti. Siyah mayosu ile kitap okurken görüntülenen oyuncu geçtiğimiz günlerde eşi Matthew Broderick ile birlikte New York’ta görüntülenmişti. Çiftin Broadway’deki oyunu Plaza Suite pandemi dolayısı ile 2021 Mart’ına kadar ertelenmişti. Bu yaz onları daha çok sahilde göreceğiz gibi görünüyor.                         

Sarah Jessica Parker
Sex & the City
Matthew Broderick
Plaza Suite
Benzer İçerikler
Lifestyle Sex and the City’den beklenen fragman geldi Beklenen fragman yayınlandı, herkes yeniden bir araya geliyor. Peki, Samantha nerede?
14.01.2021
Lifestyle Sex and the City'den sevindirici haber İkonik dizi Sex and the City, mini dizi formatında ekranlara dönüyor.
29.12.2020
Ünlüler Sarah Jessica Parker fiziği ile büyüledi! 55 yaşındaki oyuncu güneşlenirken fiziği ile dikkatleri çekti.
03.07.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Melis Sezen'in gençlik enerjisi Hayatta yaptığınız işe heyecan duymak, hakkını vermek, diğer yandan da egonun o güçlü etkisinden sıyrılabilmek günümüzdeki en büyük meziyetlerden biri belki de. Melis Sezen genç yaşına rağmen bu olgunluğa sahip biri. Onu daha yakından tanıyınca siz de bunu anlayacaksınız.
23.01.2021
Ünlüler Sosyal medya detoksu mu? Meghan Markle ve Prens Harry'nin sosyal medyaya verdikleri uzun ara bu sıralar çok konuşuluyor.
13.01.2021
Ünlüler Ariana Grande nişanlandı Ünlü yıldız Ariana Grande, nişanlandığı haberi ile tüm dedikodulara son noktayı koyuyor.
25.12.2020