All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 28.08.2020 Blake Lively’den kırmızı halı görünümleri Merve Girgin

33. Yaşını kutlayan Blake Lively, Holllywood’un şık kadınları arasından yükselmeye devam ediyor.

Gossip Girl dizisinde uzun bacakları, sarı parlak saçları ve her daim şık olması ile hatırladığımız Serena van der Woodsen’a can veren güzel oyuncu Blake Lively, gerçek hayatta da en az canlandırdığı karakter kadar şık bir kadın.  Kırmızı halıdaki tavrı ve duruşu ile doğal görünmeyi her zaman başarıyor. Yüksek moda markaları ise yıldızı giydirmek için adeta yarışıyor. Blake Lively’ nin kırmızı halıda başarılı olmasının en önemli nedenlerinden biri klasik, şık, parıltılı, sade, elegant vb. her türlü stili kendine yakıştırmayı başarması. Ryan Reynolds ile evliliğinden üçüncü çocuğunu kucağına alan yıldız, hamile stiliyle de şık olunabileceğini çok kez gösterdi. 33. Yaşını kutlayan oyuncunun en iyi kırmızı halı stillerine gelin bakalım.

Blake Lively
kırmızı halı
stil
Benzer İçerikler
Moda Kırmızı halının gizli kahramanları Hollywood’un gözde isimlerini giyindiren stilistlerin en başarılılarını mercek altına alıyoruz.
17.09.2020
Ünlüler Blake Lively’den kırmızı halı görünümleri 33. Yaşını kutlayan Blake Lively, Holllywood’un şık kadınları arasından yükselmeye devam ediyor.
28.08.2020
Ünlüler Yıldızlar ve maskeleri Maske kullanırken biraz eğlenmekten zarar çıkmaz, değil mi?
27.07.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Türk mücevherler ile Madonna Bee Goddes, tılsımlı mücevherleri ile Madonna'nın gözdesi.
29.09.2020
Ünlüler Yeni James Bond mu olacak? Ünlü İngiliz oyuncu Tom Hardy’nin yeni James Bond olacağı söylentisi sosyal medyada heyecan yarattı.
21.09.2020
Ünlüler Emma Roberts'a tebrik yağıyor Emma Roberts söylentilere son veren paylaşımı ile tebriklerin odağında.
15.09.2020