All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 13.05.2020 Billie Eilish’in korku dolu günleri Yunus Başaran

Billie Eilish’in saplantılı bir hayranı bir haftada yedi kez evine geldi

Grammy ödüllü 18 yaşındaki şarkıcı Billie Eilish Los Angeles’ta ailesi ile kaldığı evde çılgın bir hayranının zorbalığına uğradı. 24 yaşındaki Prenell Rousseau ilk kez geçtiğimiz hafta Eilish’in evine geldi. Güvenlik kamerasına bakarak, ısrarla zili çaldı. Megafona Billie Eilish’in burada yaşayıp yaşamadığını soran çılgın hayranı istediği cevabı alamayınca kapının önünde oturup kitap okumaya başladı. Arada sırada kendi kendine konuşan Prenell’e Billie’nin babası gitmesini söyledi ama onu dinlemedi. Güvenlik görevlileri ile uzaklaştırılan Prenell gece de gelip kapının önünde kamp kurdu. Ertesi gün de kapıyı zorlamaya çalıştı. Toplamda bir hafta içinde yedi kez Billie Eilish’in evine gelen Prenell hakkında uzaklaştırma kararı alındı. Billie ve ailesi ile iletişime geçmesi yasaklandı. Mahkemeleri ise 1 Haziran’da başlayacak.                                                                       

Billie Eilish
Hayran
Benzer İçerikler
Lifestyle Billie Eilish'in kitabı çıkıyor. Genç yıldız, kendi adını taşıyan bir kitap çıkarmaya hazırlanıyor.
14.01.2021
Lifestyle Gecenin unutulmaz performansları 48'si gerçekleşen Amerikan Müzik Ödülleri töreni birçok eşsiz performansa ev yaptı. Sanatçıların aylarca çalıştığı sahne performansları ise adeta nefes kesti. Gecenin unutulmaz anlarına yakından bakalım.
24.11.2020
Moda Kırmızı halı şıklığı 27'si düzenlenen Billboard Müzik Ödülleri töreninde Billie Eilish'ten Sia'ya kadar birçok isim dikkat çekici görünümlerle törene katıldı. Peki kimler adını gecenin en şıkları arasına yazdırdı?
16.10.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Melis Sezen'in gençlik enerjisi Hayatta yaptığınız işe heyecan duymak, hakkını vermek, diğer yandan da egonun o güçlü etkisinden sıyrılabilmek günümüzdeki en büyük meziyetlerden biri belki de. Melis Sezen genç yaşına rağmen bu olgunluğa sahip biri. Onu daha yakından tanıyınca siz de bunu anlayacaksınız.
23.01.2021
Ünlüler Sosyal medya detoksu mu? Meghan Markle ve Prens Harry'nin sosyal medyaya verdikleri uzun ara bu sıralar çok konuşuluyor.
13.01.2021
Ünlüler Ariana Grande nişanlandı Ünlü yıldız Ariana Grande, nişanlandığı haberi ile tüm dedikodulara son noktayı koyuyor.
25.12.2020