All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 08.06.2020 Yazın neşeli habercisi Dilruba Karaköse

Hasır çantalar, renkli versiyonları ya da hareketli detaylarıyla her türlü kıyafete neşe katma garantili...

Eskiden daha çok plaj eşyalarını taşımak için kullanılan hasır çantalar, artık gündelik hayatın da bir parçası. Bu değişikliğin kaynağı ise dünyaca ünlü markaların hasır detaylarını çok daha fazla sınırlarına dahil etmesi aslında. Üstelik her geçen gün çeşitliliği artarken, şehir yaşamına da yaz dokunuşu armağan ediyor bir nevi. Farklı farklı boyut seçenekleriyle ister yine plaj rutininizin bir parçası olabileceği gibi, daha mini versiyonlarıyla her türlü kombine de uyum sağlamayı başarıyor.

Hasır
Hasır Çanta
Moda
Street Style
Benzer İçerikler
Moda Boyner ve Cansu bir arada Boyner Style Tips’in ilk konuğu Cansu Akın...
09.06.2020
Moda Yazın neşeli habercisi Hasır çantalar, renkli versiyonları ya da hareketli detaylarıyla her türlü kıyafete neşe katma garantili...
08.06.2020
ALL Men Harry Styles’ın çarpıcı stili Yetenekli şarkıcı sahnede ve davetlerde tercih ettiği zevk sahibi kıyafetleriyle uzun zamandır merceğimizde.
05.05.2020
Son Eklenenler
Moda Ressam dokunuşu Peter Doig’in sanatı aksesuar koleksiyonuna yansıdı.
27.01.2021
Moda Hayatı içine sığdıran çanta Çanta aşıklarına bir önerimiz var. Yaklaşın!
26.01.2021
Moda Sultan Gadimbayli ile modaya bakış Sultan Gadimbayli, tasarımları kadar başarılı ve doğru kararlarıyla da dikkatleri çekiyor. Azimli bir karaktere sahip olan Gadimbayli ile keyifle gerçekleştirdiğimiz sohbete eşlik etmek ister misiniz?
26.01.2021