All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 15.09.2020 Venedik Film Festivali kırmızı halı görünümleri Merve Girgin

77. Venedik Film Festivali tüm ihtişamıyla kapanışı yaparken, kırmızı halı görünümleri akıllarda yer ediyor.

2020 Venedik Film Festivali, 77. yılında oldukça enteresan bir süreçte gerçekleşti. Uzun zamandır özlediğimiz kırmızı halı görünümleri, film prömiyerleri ve normali hatırlatan her şeyi ile bu etkinlik bize iyi geldi desek yanlış olmaz. Sıkı tedbirler altında gerçekleşen törende, maske ve mesafe kuralları ciddi  bir şekilde uygulandı. Ünlü isimler kırmızı halıda pozunu verirken, kenarda bekleyen kalabalık seyircilere izin verilmedi. 

Festivalde ödüller sahibini bulurken, kırmızı halı inanılmaz görünümlere sahne oldu.  Özelikle festivalde jüri başkanlığı yapan Cate Blanchett, kırmızı halının en beğenilen isimlerinden oldu. Sadece giydikleri ile konuşulmadı aslında. Daha önce kırmızı halıda giydiği kıyafetleri ya olduğu gibi ya da değiştirerek tekrar giymesiyle moda dünyasında büyük etki yarattı. 

venedik film festivali
cate blanchett
Benzer İçerikler
Moda Venedik Film Festivali kırmızı halı görünümleri 77. Venedik Film Festivali tüm ihtişamıyla kapanışı yaparken, kırmızı halı görünümleri akıllarda yer ediyor.
15.09.2020
Ünlüler Venedik’te farkındalık yaratan hareket Cate Blanchett, kırmızı halı görünümleriyle Venedik Film Festivali’nde sürdürebilir modaya atıfta bulunuyor.
08.09.2020
Moda Venedik Film Festivali kırmızı halı Venedik Film Festivali, yeni bir çağın gölgesinde görkemli bir törenle kapılarını açıyor.
03.09.2020
Son Eklenenler
Moda Havacıların mirası Her türlü hava koşuluna karşı koyan ve öncülerin ruhunu taşıyan Longines Spirit koleksiyonu, saat teknolojisinin sınırlarını zorluyor.
01.10.2020
Moda Reebok x Minions koleksiyonu Reebok’tan en sevilen animasyon film Minions’a özel koleksiyon.
01.10.2020
Moda Sportif şıklık DeFacto bizlere gün içinde rahat ve şık bir görünüm sunmak için oluşturulan Jogger Pantolon koleksiyonunu sundu. Bu koleksiyon hem çalışırken hem de günlük hayatımızda kullanabileceğimiz şekilde tasarlandı. Eğer siz de rahatlığınızdan ödün vermeden özenli görünmek isteyenlerdenseniz aradığınız ürünler burada. Renk paletini bej, gri, siyah ve yeşilden alan koleksiyonda hem kadınlar hem de erkekler için sportif şıklığın altını çizen ürünler yer alıyor. DeFacto bu özel koleksiyon için tarzıyla dikkat çeken Şef Danilo Zanna ve sosyal medya fenomeni Cemre Solmaz ile tanıtım yaptı. Danilo Zanna ve Cemre Solmaz kombinlerini yaptı. Sıra sizde..
01.10.2020