All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 03.09.2020 Venedik Film Festivali kırmızı halı Merve Girgin

Venedik Film Festivali, yeni bir çağın gölgesinde görkemli bir törenle kapılarını açıyor.

Geçirdiğimiz olağanüstü süreçten dolayı Cannnes, SXSW, Tribeca gibi birçok etkinlik, ödül töreni ve festival ertelenmiş veya tamamen iptal edilmişti. Her yıl düzenlenen dünyanın en uzun süren film festivali Venedik Film Festivali ise alınan sıkı tedbirler kapsamında gerçekleşti. Festivalin ihtişamı ve gösterişi geçen yılları andırsa da COVID-19 adlı yeni çağın izlerini görmek mümkün. Katı protokollerin uygulandığı festivalde maske giyimi zorunlu kılındı ve vücut ısıları gösterim öncesi kontrol edilirken koltuklar arası mesafe bırakıldı. Kırmızı halıda ise izleyicilere veya tezahürat eden kalabalıklara izin verilmedi.  

Venedik Film Festivali'nin şıklık geçidine sahne olan kırmızı halısında pek çok ünlü isim görmek mümkün. İlk gününde "Lacci" adındaki İtalyan yapımı filmin prömiyeri gerçekleşti.

Venedik Film Festivali
Cate Blanchett
Tilda Swinton
Benzer İçerikler
Lifestyle Kadınların sesi Dünya Kadınlar Festivali İstanbul, WOW Vakfı ortaklığında bu kez dijital olarak düzenleniyor. Kadınların sesi bu sefer daha gür çıkacak!
23.02.2021
Lifestyle #ALLlovesValentine: Sevgililer Günü filmleri Sevgililer Günü'nde sizi romantik bir moda sokacak filmleri sıralıyoruz.
07.02.2021
Kültür-Sanat Yeni normalde Sundance Film Festivali Sundance Film Festivali için geri sayım başladı.
16.12.2020
Son Eklenenler
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021