All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 01.07.2020 Tek renk tek parça Dilara Yılmaz

Yaz sezonunun vazgeçilmez parçası elbiselerle sıcak havalara karşı koyacaksınız! Bol kesim, renkli modellere gardırobunuzda yer açın.

Havaların ısınmasıyla günlük yaşamdaki giysi tercihlerimiz daha hafif, terletmeyen kumaşlar ve kalıplardan yana oldu. Tiril tiril elbiselerin gönlümüzü çaldığı bu zamanlarda gardırobunuzda mutlaka yer vermeniz gereken bir model var, bol kesim renkli elbiseler! Midi veya uzun boyda olan vücut hatlarını belli etmeyen bu elbiseler sıcak havalarda sizleri kurtaracak. Canlı renklerde tercih edeceğiniz bu elbiselerden sizin için seçtiklerimiz…

elbise
renk
trend
Benzer İçerikler
Moda Tek renk tek parça Yaz sezonunun vazgeçilmez parçası elbiselerle sıcak havalara karşı koyacaksınız! Bol kesim, renkli modellere gardırobunuzda yer açın.
01.07.2020
Moda Viktoryen döneme modern dönüş Çok küçük bir detay bile eskilerin modasını yansıtmaya yetiyor. Bu sefer de yüksek yakalar eşliğinde Viktoryen döneme ışınlanıyoruz.
17.06.2020
Moda Şıklık garantili: Triko elbiseler Triko elbiselerin her mevsime uyumlu duruşu, onların sıkça tercih edilmesinin önünü açıyor.
11.06.2020
Son Eklenenler
Moda Louis Vuitton’dan RED desteği Product (RED) ekosistemine yeni bir ürün eklendi.
30.11.2020
Moda 2021 Uluslararası Woolmark Ödülü Yeteneklerin keşfedilmesini sağlayan Uluslararası Wollmark Ödülü, modanın yükselen yıldızlarını arıyor.
30.11.2020
Moda Mon Reve ile doğanın izleri Mon Reve Fundamentals 2021, doğaya saygı duruşunda bulunarak beş farklı koleksiyonu bir arada sunuyor.
25.11.2020