All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 13.01.2021 Stan Smith Forever Onur Özcan

adidas Originals, Stan Smith Forever koleksiyonu ile ikonik sneaker modeli Stan Smith’in adını sürdürülebilir ürünler arasına yazdırıyor.

Sneaker denilince aklımıza gelen ilk markalardan biri olan adidas, bizlere sunduğu eşsiz tasarımların yanı sıra bu sefer de sürdürülebilirliğe sağladığı katkı ile takdiri hak ediyor. Dünyamıza her zamankinden daha fazla özen göstermemiz gereken bu zorlu zamanlarda, modadan sanayi sektörüne çevre duyarlılığı ve sürdürülebilirlik ile ilgili gelen haberler geleceğe dair umutlarımızı artırıyor. adidas da aldığı yeni kararla ikonik sneaker modeli Stan Smith’i artık geri dönüştürülmüş materyallerden üreteceğini açıkladı. Stan Smith Forever Koleksiyonu plastiğe karşı açılmış bir savaş niteliği taşıyor. Bu adım markanın sürdürülebilir bir gelecek için daha da fazlasını yapacağının ipucunu veriyor. PRIMEGREEN modelinin geçirdiği bu sürdürülebilir evrim attığınız her adımda kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak. adidas’ın paketleme tercih ettiği ikonik mavi karton kutu yüzde 90’dan fazla geri dönüştürülmüş kağıttan üretiliyor. adidas’ın doğaya saygı duruşu niteliği taşıyan bu adımının tüm markalara örnek olması dileğiyle. Detaylara adidas resmi sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

adidas
Stan Smith
Sürdürülebilirlik
Benzer İçerikler
Moda Stan Smith Forever adidas Originals, Stan Smith Forever koleksiyonu ile ikonik sneaker modeli Stan Smith’in adını sürdürülebilir ürünler arasına yazdırıyor.
13.01.2021
Moda Prada ve adidas’ın yeni buluşması İleri görüşlü bir ortalık sunan ikili, yeni tasarımlarıyla iş birliğini güçlendiriyor.
02.12.2020
ALL Men Tasarım dokunuşuyla Bailey Tasarımcı Mr. Bailey ile adidas’ı bir araya getiren Ammonite Superstar, farklı bir formla karşımıza çıkıyor.
26.11.2020
Son Eklenenler
Moda Ressam dokunuşu Peter Doig’in sanatı aksesuar koleksiyonuna yansıdı.
27.01.2021
Moda Hayatı içine sığdıran çanta Çanta aşıklarına bir önerimiz var. Yaklaşın!
26.01.2021
Moda Sultan Gadimbayli ile modaya bakış Sultan Gadimbayli, tasarımları kadar başarılı ve doğru kararlarıyla da dikkatleri çekiyor. Azimli bir karaktere sahip olan Gadimbayli ile keyifle gerçekleştirdiğimiz sohbete eşlik etmek ister misiniz?
26.01.2021