All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 26.05.2020 Seviyor, sevmiyor… Dilara Yılmaz

Yirmi yıl sonra dönüş yaparak gardıroplardaki yerini alan papatya deseniyle floral trendi yükselişini korumaya devam ediyor.

Floral desenler her sezon İlkbahar-Yaz koleksiyonlarında yer alır. Baharın adeta habercisi olan bu renkli trend 2020 Yaz sezonunda doksanlar nostaljisi yaşatıyor. Temiz kalbin ve sevginin temsilcisi olan naif çiçek papatya, gardıroplara hızlı bir giriş yapıyor. Elbiselerden çantalara, terliklerden tokalara birçok üründe gördüğümüz papatya deseni manikürlerde bile karşımıza çıkıyor. Sezonun dikkat çeken desenlerinden olan papatya geçtiğimiz gün American Idol finalinde jüri Katy Perry’ninde tercihiydi. Bu yaz görünümlerinizde uygulayabilmeniz için ilham olacak papatya desenli görünümler…

Galeri Daha fazlasını göster
papatya
floral desen
trend
2020
ilkbahar-yaz
doksanlar
Benzer İçerikler
Moda Seviyor, sevmiyor… Yirmi yıl sonra dönüş yaparak gardıroplardaki yerini alan papatya deseniyle floral trendi yükselişini korumaya devam ediyor.
26.05.2020
Son Eklenenler
Moda Ressam dokunuşu Peter Doig’in sanatı aksesuar koleksiyonuna yansıdı.
27.01.2021
Moda Hayatı içine sığdıran çanta Çanta aşıklarına bir önerimiz var. Yaklaşın!
26.01.2021
Moda Sultan Gadimbayli ile modaya bakış Sultan Gadimbayli, tasarımları kadar başarılı ve doğru kararlarıyla da dikkatleri çekiyor. Azimli bir karaktere sahip olan Gadimbayli ile keyifle gerçekleştirdiğimiz sohbete eşlik etmek ister misiniz?
26.01.2021