All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 29.11.2020 Zamana yeni yorum Dilara Yılmaz

Seyahat sanatını deri ürünlerine yansıtarak moda sahnesinin önemli oyuncularından biri olan Louis Vuitton, yeni Trunk Table Clock ile saat tutkunlarının gönlünü çalacak.

Lüks dendiğinde akla gelen ilk aksesuarlardan biri saattir. Özellikleri, kullanılan materyaller, işçiliğiyle dikkat çeken saatlere yeni bir yorum ünlü Fransız modaevi Louis Vuitton’dan geliyor. Louis Vuitton’un saat işçiliği ve seyahat sanatı birleşiminin mükemmel bir yansıması olan Trunk Table Clock günümüzün en arzu edilen nesneleri arasında haklı yerini alıyor. Tambour Moon Dual Time bir saat ile aynı yüksek standartlarda üretilen saat, dış tarafının Monogram Eclipse kanvas ile kaplandığı, iç kısmının ise mikrofiberle sarmalandığı özel yapım trunk içerisinde sergileniyor. Louis Vuitton ikonik sembollerinin ve renkli bayrakların süslediği kadranıyla dikkat çeken masa saati, seyahat tutkunları için vazgeçilmez olan çift saat dilim göstergesine sahip.18.yüzyıl donanma kronometrelerinden ilhamla tasarlanan, 80 mm çapındaki çelik kasası ile trunk masa saati, modaevinin geleneksel yüksek zanaatkarlık anlayışını tamamıyla aktarıyor. Zamana karşı tutkusu olan saat tutkunlarının masalarında yerini alacak yeni nesil saat diyebileceğimiz Trunk Table Clock, Louis Vuitton’un zamansız mirasını yansıtıyor.

Louis Vuitton
saat
Table Trunk Clock
Benzer İçerikler
ALL Men Louis Vuitton 2021-22 Sonbahar-Kış Kalıplara, ötekileştirmeye ve ön yargılara meydan okuyan Virgil Abloh, yeni Vuitton koleksiyonu ile uzun bir süre akıllarda yer edineceğe benziyor.
26.01.2021
Moda LV Trainer'a yeni tasarım Louis Vuitton yeni LV Trainer Upcycling modeli ile sürdürülebilirlik mesajı veriyor.
21.01.2021
Moda #YakınMarkaj: Louis Vuitton 2021 İlkbahar-Yaz Erkek Aksesuarları Erkek koleksiyonunun aksesuarlarını sunan Louis Vuitton, genç ve dinamik tasarımlar sunuyor.
15.01.2021
Son Eklenenler
Moda Ressam dokunuşu Peter Doig’in sanatı aksesuar koleksiyonuna yansıdı.
27.01.2021
Moda Hayatı içine sığdıran çanta Çanta aşıklarına bir önerimiz var. Yaklaşın!
26.01.2021
Moda Sultan Gadimbayli ile modaya bakış Sultan Gadimbayli, tasarımları kadar başarılı ve doğru kararlarıyla da dikkatleri çekiyor. Azimli bir karaktere sahip olan Gadimbayli ile keyifle gerçekleştirdiğimiz sohbete eşlik etmek ister misiniz?
26.01.2021