All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 01.10.2020 Reebok x Minions koleksiyonu Onur Özcan

Reebok’tan en sevilen animasyon film Minions’a özel koleksiyon.

Reebok, son yılların en eğlenceli animasyon karakterleri olan Minion’ların yeni çıkacak filmi “Minions: Gru'nun Yükselişi” için özel bir seriye imza attı. Animasyon film denilince aklınıza sadece çocuklar gelmesin, koleksiyonda bebeklerden büyüklere her yaş grubu için birbirinden eğlenceli tasarımlar bulunuyor. Koleksiyonda yer alan her tasarımın ise filmle bir bağlantısı var. Gelin koleksiyonda yer alan modellere ve yeni yorumlara yakından bakalım.

Koleksiyonda Question Mid modeli gri-siyah yorumuyla yer alıyor. Instapump Fury modellerinden biri ise asimetrik bir tasarımla cesurca karşımıza çıkıyor. Club C modeli bizlere 70'ler ruhunu yaşatarak dönemin renklerinden ve desenlerinden kesitler taşıyor. Instapump Fury modelinin diğer yorumu, Minion’ların gözünden ve renklerinden ilham alınarak oluşturulmuş. Klasik Club C modelinin çocuklara özel hazırlanan tasarımı, seriye yeni dahil olan "Otto"nun gelişini kutlamak için tasarlanmış. Reebok’ın ikonik modellerinin yer aldığı koleksiyon eğlence ile konforu buluşturuyor. Hayatımızın gereğinden fazla ciddileştiği şu günlerde gününüze biraz renk katmak istemez misiniz? 1 Ekim tarihinden itibaren buradan tıklayarak ulaşacağınız sayfadan satışa sunulacak bu özel koleksiyonla Minions serisinin eğlenceli dünyasında kaybolabilirsiniz.

Reebok
Minions
Benzer İçerikler
Moda Reebok ile Kerby Jean-Raymond Kerby Jean-Raymond, yeni göreviyle ayakkabıdan giyime kadar şirketteki tüm tasarımlarla buluşmaya hazırlanıyor.
02.10.2020
Moda Reebok x Minions koleksiyonu Reebok’tan en sevilen animasyon film Minions’a özel koleksiyon.
01.10.2020
Moda Hem enerjik hem stil sahibi Hazar Ergüçlü’nün yüzü olduğu Reebok, hız kesmeden reklam kampanyalarına devam ediyor.
15.09.2020
Son Eklenenler
Moda Boyner’den yeni koleksiyon Selma Çilek ile birlikte Sonbahar-Kış sezonuna özel hazırlanan koleksiyonda favorilerinizi belirleyin.
19.10.2020
Moda Kadının gücü ile Powerbank koleksiyonu Koleksiyonlarında tavrı en ön sıraya yerleştiren TAGG, bu sezon kadına gücünü yeniden hatırlatan formlarla karşımızda.
19.10.2020
Moda MBFWİ 5.gün Moda haftası maratonun son günüyle birlikte sürprizlerle dolu bir haftayı tamamladık.
19.10.2020