All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 30.11.2020 Louis Vuitton’dan RED desteği Yunus Başaran

Product (RED) ekosistemine yeni bir ürün eklendi.

AIDS ile Savaş Küresel Fonu’na bağış yapmak, AIDS/HIV tedavi ve araştırmalarına destek olmak için ortay açıkmış (RED) kuruluşuna destek veren firmaların sayısı oldukça fazla. Yarın yani 1 Aralık Dünya AIDS Günü öncesinde uzun yıllardır (RED)’e destek olan Louis vuitton, bu projeye desteğinin devam ettiğini özel bir sneaker modeliyle duyurdu. 

Louis Vuitton I (RED) Trainer adındaki yeni yorum kırmızı-beyaz hatlarıyla cazibesini ortaya koyuyor. Sezonun sevilen sneaker modelinin kırmızı albenisine bezenmiş yorumu, kabartmalı monogram deseni, moda evinin yenilikçi çizgisini taşıyor. 1 Aralık’tan itibaren satışa çıkacak modelden elde edilecek gelirin bir kısmı tabii ki (RED)’e aktarılacak.

Louis Vuitton
(RED)
Sneaker
Trainer
Benzer İçerikler
Moda LV Trainer'a yeni tasarım Louis Vuitton yeni LV Trainer Upcycling modeli ile sürdürülebilirlik mesajı veriyor.
21.01.2021
Moda #YakınMarkaj: Louis Vuitton 2021 İlkbahar-Yaz Erkek Aksesuarları Erkek koleksiyonunun aksesuarlarını sunan Louis Vuitton, genç ve dinamik tasarımlar sunuyor.
15.01.2021
Moda Louis Vuitton yeni yüzünü duyurdu Ünlü tenisçi Naomi Osaka kariyerine bir başarı daha ekledi.
12.01.2021
Son Eklenenler
Moda Eğlenceli tavrıyla Les Benjamins Havalı görünümünü çocuklarla buluşturan Les Benjamins, yeni çocuk kapsül koleksiyonu ile eğlenceli tasarımlar ortaya çıkarıyor.
26.01.2021
Moda Amerika yeni bir döneme giriyor Amerika'da siyasi dengelerin değiştiği bu önemli günde birbirinden şık isimler dikkatimizi çekti.
25.01.2021
Moda Burberry'den kısa film sürprizi Burberry, Çin Öküz yılına özel hazırladığı koleksiyonu bir kısa filmle taçlandırıyor.
25.01.2021