All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 13.11.2020 Les Benjamins’in yeni koleksiyonu Salih Devrim

Les Benjamins’in yeni kapsül koleksiyonu, Grand Prix tutkusuyla bir araya gelerek enerjik ve sıra dışı bir görünüm yaratıyor.

İstanbul merkezli lüks sokak giyim markası Les Benjamins, geçtiğimiz günlerde Coca-Cola ile gerçekleştirdiği iş birliğinden sonra yeni bir koleksiyonla karşımıza çıkıyor. Les Benjamins Racing kapsül koleksiyonu, Bünyamin Aydın’ın Grand Prix tutkusuyla bir araya geliyor. Tasarımların enerjik ve sıra dışı doğası, markanın sokak kültürü anlayışıyla özel bir kapsülde buluşuyor. Yarış kültüründen ve motor sporlarından ilham alınarak oluşturulan tasarımlar, 9 parçalık unisex kapsül koleksiyonunu ortaya çıkarıyor. Koleksiyon, sweatshirtten damalı pantolona, tshirtten kasket şemsiyeye kadar geniş bir yelpaze sunuyor.

Les Benjamins Racing kapsül koleksiyonu 13 Kasım’dan itibaren, Les Benjamins Nişantaşı flagship mağazasında ve web sitesinde satışa sunuluyor.

Les Benjamins
Racing kapsül koleksiyon
Benzer İçerikler
Moda Eğlenceli tavrıyla Les Benjamins Havalı görünümünü çocuklarla buluşturan Les Benjamins, yeni çocuk kapsül koleksiyonu ile eğlenceli tasarımlar ortaya çıkarıyor.
26.01.2021
Moda Les Benjamins Activewear ürünleri ile karşımızda Moda dünyasının yükselen değeri Les Benjamins, sokak kültürünü Activewear koleksiyonu ile buluşturuyor.
15.01.2021
Moda Ev rahatlığı ile Les Benjamins Les Benjamins Loungewear koleksiyonu, rahat hareket etmemizi sağlayacak ürünleri bir araya getiriyor.
04.12.2020
Son Eklenenler
Moda Eğlenceli tavrıyla Les Benjamins Havalı görünümünü çocuklarla buluşturan Les Benjamins, yeni çocuk kapsül koleksiyonu ile eğlenceli tasarımlar ortaya çıkarıyor.
26.01.2021
Moda Amerika yeni bir döneme giriyor Amerika'da siyasi dengelerin değiştiği bu önemli günde birbirinden şık isimler dikkatimizi çekti.
25.01.2021
Moda Burberry'den kısa film sürprizi Burberry, Çin Öküz yılına özel hazırladığı koleksiyonu bir kısa filmle taçlandırıyor.
25.01.2021