All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 11.09.2020 Koruma kalkanı Louis Vuitton Salih Devrim

Burberry’den sonra Louis Vuitton’da ikonik koruyucu siperliği ile pandemi sürecine ortak oluyor.

Geçtiğimiz günlerde ikonik desenlerini antimikrobiyal maske ile birleştiren Burberry’den sonra Louis Vuitton’da lüks yüz siperliğini piyasaya çıkarıyor. Covid-19 süreci ile hayatımızın bir parçası olan maskeler kıyafetlerimize uyarladığımız bir aksesuar haline geliyor. Louis Vuitton’da bu gelişmelere seyirci kalmayıp korucu siperliğini ikonik monogram desenleri ile tasarlıyor.

LV’nin monogram desenleri siperliğin baş kısmından, ön cephesinin köşelerine kadar yerleştiriliyor. Elastik bir dokuya sahip olan, yanlardan ayarlanabilir altın çıtçıtlarla oluşturulan yüz kalkanı güneşten korumayı da sağlıyor. Başlık gibi takılabilir olan siperlik başın üst kısmına da çevrilebiliyor. Pandemi sürecinde oluşturulan lüks siperliğin 30 Ekim’de piyasaya çıkması bekleniyor. Louis Vuitton satış mağazalarında satışa sunulması beklenen siperlik, günlük hayatımızın şık parçalarından biri olacak.

Louis Vuitton
Burberry
Covid-19
Benzer İçerikler
Moda İddialı sonbahar koleksiyonu Louis Vuitton yaptığı iş birliği ile son zamanların en iyi koleksiyonlarından birini çıkardı.
29.03.2021
Moda Louis Vuitton’dan yaz desenleri Taze, yazlık ve yeni desenleriyle Louis Vuitton giyimden aksesuara birçok ürünün bulunduğu koleksiyonunu çıkardı.
29.03.2021
Moda Louis Vuitton ve UNICEF işbirliği Louis Vuitton ve UNICEF güçlerini önemli bir amaç için birleştiriyor.
23.02.2021
Son Eklenenler
Moda Uluslararası Woolmark Ödülü 2021 finalistleri Dünyanın en prestijli moda tasarım yarışması Uluslararası Woolmark Ödülü’nün 2021 finalistleri belli oldu.
09.06.2021
Moda Jacquemus müjdeledi! Midemizde kelebekler uçuran yaz günlerini Jacquemus ile karşılayın!
08.06.2021
Moda Melissa x Y/Project Sürekli konuştuğumuz Melissa ve Y / Project iş birliği, “Jöle” ayakkabılarını modaseverlerin beğenisine sundu!
08.06.2021