All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 17.09.2020 Kırmızı halının gizli kahramanları Merve Girgin

Hollywood’un gözde isimlerini giyindiren stilistlerin en başarılılarını mercek altına alıyoruz.

O gıpta ile baktığımız kırmızı halı elbiseleri, her giyildiği ile konuşulanlar, sokakta yürürken bile stil sahibi olabilen ünlüler...   İşte bu isimlerin arkasında bazı gizli kahramanlar var.  O gizli kahramanların başında ise stilistler duruyor. Hollywood’un en stil kadını veya en şık erkeği olarak nitelendirdiğimiz isimleri hazırlayan stilistler, bu unvanları almalarının en büyük sebepleri. Müşterilerinin karakterine, duruşuna ve tavrına göre en iyi görünümleri hazırlayan stilistler, sosyal medya sayesinde hazırlık süreçlerini ve yarattıkları stillerin detaylarını rahatlıkla paylaşabiliyorlar. Moda evleriyle iş birlikleri, Instagram sponsorlukları ve marka ile ilişkiler stilistlere ilham verirken, kazanç da sağlıyor. Hollywood’un en başarılı 10 stilistine gelin bakalım.

Stil
Selena Gomez
Benzer İçerikler
Moda Ice Cream ile stil dersleri Selena Gomez ve Blackpink yeni klipleriyle yazın ruhunu yansıtmayı başardı.
17.09.2020
Moda Kırmızı halının gizli kahramanları Hollywood’un gözde isimlerini giyindiren stilistlerin en başarılılarını mercek altına alıyoruz.
17.09.2020
Ünlüler Blake Lively’den kırmızı halı görünümleri 33. Yaşını kutlayan Blake Lively, Holllywood’un şık kadınları arasından yükselmeye devam ediyor.
28.08.2020
Son Eklenenler
Moda Havacıların mirası Her türlü hava koşuluna karşı koyan ve öncülerin ruhunu taşıyan Longines Spirit koleksiyonu, saat teknolojisinin sınırlarını zorluyor.
01.10.2020
Moda Reebok x Minions koleksiyonu Reebok’tan en sevilen animasyon film Minions’a özel koleksiyon.
01.10.2020
Moda Sportif şıklık DeFacto bizlere gün içinde rahat ve şık bir görünüm sunmak için oluşturulan Jogger Pantolon koleksiyonunu sundu. Bu koleksiyon hem çalışırken hem de günlük hayatımızda kullanabileceğimiz şekilde tasarlandı. Eğer siz de rahatlığınızdan ödün vermeden özenli görünmek isteyenlerdenseniz aradığınız ürünler burada. Renk paletini bej, gri, siyah ve yeşilden alan koleksiyonda hem kadınlar hem de erkekler için sportif şıklığın altını çizen ürünler yer alıyor. DeFacto bu özel koleksiyon için tarzıyla dikkat çeken Şef Danilo Zanna ve sosyal medya fenomeni Cemre Solmaz ile tanıtım yaptı. Danilo Zanna ve Cemre Solmaz kombinlerini yaptı. Sıra sizde..
01.10.2020