All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 10.06.2020 Kenzo’dan gençlere Yunus Başaran

Kenzo bu yaza damgasını vuracak iki işbirliğini açıkladı.

Kenzo’dan 2020 İlkbahar-Yaz sezonu için bir işbirlik haberi geldi. Kreatif Direktör Felipe Oliveira Baptista’nın ince zekasından dokunuşları gördüğümüz kapsül koleksiyonun desenleri ise Kenzo arşivlerinden geliyor. 

Kenzo X Vans koleksiyonu kaykay ve lifestyle markasının Old Skool ve Sk8-Hi isimli ikonik modellerine yer veriyor. Tamamen çiçek baskılarıyla bezeli modeller canlı ve cesur renklerde, 3 farklı baskıya sahip halde geliyor. Kadın ve erkek boylarına da sahip olduğu belirtilen kapsül koleksiyonu aynı zamanda hazır giyim parçalarını ve aksesuarları da içerisinde barındırıyor. 

Kapsül koleksiyona ek olarak Kenzo, kaykay kültürü aşıklarıyla sanatı buluşturan platform The Skateroom ile sınırlı sayıda piyasaya çıkacak bir kaykay serisi de lanse etti. 150 parçadan oluşan kaykaylardan elde edilen gelirin tamamı Jamaika’daki risk altındaki gençleri güçlendirmeyi amaçlayan bir sosyal kaykay projesine bağışlanacak.

Kenzo
Vans
The Skateroom
Felipe Oliveira Baptista
Benzer İçerikler
Moda Tüm hava koşullarına karşı Vans Kaykay kültürü ve sokak ruhu denilince akla gelen ilk markalardan Vans, yeni ürünleri ile hava şartlarına meydan okuyor.
09.11.2020
Moda 13 yıl sonra yeniden Vans, The Simpsons ile ikinci yolculuğuna hazır olduğunu duyurdu.
04.08.2020
Moda Kenzo’dan gençlere Kenzo bu yaza damgasını vuracak iki işbirliğini açıkladı.
10.06.2020
Son Eklenenler
Moda Ressam dokunuşu Peter Doig’in sanatı aksesuar koleksiyonuna yansıdı.
27.01.2021
Moda Hayatı içine sığdıran çanta Çanta aşıklarına bir önerimiz var. Yaklaşın!
26.01.2021
Moda Sultan Gadimbayli ile modaya bakış Sultan Gadimbayli, tasarımları kadar başarılı ve doğru kararlarıyla da dikkatleri çekiyor. Azimli bir karaktere sahip olan Gadimbayli ile keyifle gerçekleştirdiğimiz sohbete eşlik etmek ister misiniz?
26.01.2021