All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 20.07.2020 Jacquemus’ten sıcak yaz Dilara Yılmaz

Geçtiğimiz günlerde başak tarlasında sadece 100 davetlinin katılımıyla gerçekleştirdiği defilesiyle Jacquemus 2021 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda doğanın natürel dokusunu yansıttı.

Her koleksiyonunda Güney Fransa köklerine ya tasarımlarında ya da koleksiyon sunumundaki set tasarımıyla atıfta bulunan tasarımcı Simon Porte Jacquemus, 2021 İlkbahar-Yaz koleksiyonuyla moda dünyasını başak tarlalarında bir gezintiye çıkardı. Paris’ten bir saat uzaklıkta olan Vexin Ulusal Park’ın içerisinde yer alan başak tarlasında gerçekleşen defilenin set tasarımını gerçekleştiren Alexandre Betak, son günlerin vazgeçilmez kelimesi “sosyal mesafe”ye dikkat çekerek konuklar için belli aralıklarla bir oturma planı yarattı. L’Amour ismine sahip 2021 İlkbahar-Yaz koleksiyonunun hazırlık sürecini Province bölgesinde geçiren Simon Porte Jacquemus’ün tasarımlarında güneyin sıcak detayları yer aldı. Her defilesinde ses getiren bir çantayla yer alan tasarımcının bu koleksiyonunda çilek sepeti çanta ile tabak taşıma çantası dikkat çekti.

Jacquemus
2021 İlkbahar-Yaz
Benzer İçerikler
Moda Jacquemus pembesi Moda dünyasının en sevilen tasarımcıları arasına adını hızla yazdıran Simon Porte Jacquemus, 2020 yılını pembeye adadığı özel bir kapsül koleksiyonla sonlandırıyor.
02.12.2020
Moda Jacquemus’ten sıcak yaz Geçtiğimiz günlerde başak tarlasında sadece 100 davetlinin katılımıyla gerçekleştirdiği defilesiyle Jacquemus 2021 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda doğanın natürel dokusunu yansıttı.
20.07.2020
Moda İlham perisi büyükannesi Karantina döneminde başlattığı FaceTime kampanyasından sonra Simon Porte Jacquemus, büyük annesini markasının yüzü yaptı.
23.05.2020
Son Eklenenler
Moda Ressam dokunuşu Peter Doig’in sanatı aksesuar koleksiyonuna yansıdı.
27.01.2021
Moda Hayatı içine sığdıran çanta Çanta aşıklarına bir önerimiz var. Yaklaşın!
26.01.2021
Moda Sultan Gadimbayli ile modaya bakış Sultan Gadimbayli, tasarımları kadar başarılı ve doğru kararlarıyla da dikkatleri çekiyor. Azimli bir karaktere sahip olan Gadimbayli ile keyifle gerçekleştirdiğimiz sohbete eşlik etmek ister misiniz?
26.01.2021