All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 29.05.2020 İyimserlik bu yazın teması Yunus Başaran

Mango umut dolu mesajıyla yeni kampanyası Life In Bloom’u sunar.

Mango’nun yalın çizgileri ve sezonun trend renkleriyle harmanlanan, izolasyon sürecinden sonra enerjimizin yenilendiği, doğanın ve dostlarımızın her dakikasını kutlayan yeni kampanyası Life in Bloom ile iyimserlik mesajı veriyor. Birlik olma olgusuna önem veren Mango, 2020 İlkbahar-Yaz kampanyasında olduğu gibi Instagram üzerinden takipçilerine çekime katılmasını sağladı.Takipçiler, çekim yeri, seti gibi bazı önemli noktaları belirleme, hangi sahnelerin olması gerekliliği gibi noktalara karar verdi. 

Kadın koleksiyonunda tasarımlar, iyimserlik hissiyatını uyandıran canlı renkler ve doğal kumaşlardan oluşan %100 sürdürülebilir kıyafetlerden oluşurken, kırmızı, sarı ve pastel pembe gibi renkler moral yükseltme amacı taşıyor. Erkekler için ise, temiz ve çağdaş silüetler karşımıza çıkarken beyaz ve bej gibi nötr renk aralıklarında safari gömlekleri, yumuşak dokunuşlu kumaşlardan yapılan tişörtler ve kombini kolay giysiler baskın durumda.

Mango
Life In Bloom
Benzer İçerikler
Moda Mango'nun triko aşkı Mango sezonu trikoyla açtı.
14.09.2020
Moda İyimserlik bu yazın teması Mango umut dolu mesajıyla yeni kampanyası Life In Bloom’u sunar.
29.05.2020
Lifestyle Korona günlerinde ilaç gibi şarkı İki müzik dehasının yazdığı bir şarkı... Performanslarıyla büyüleyen bir diğerinin ise söylediği... Sia yeni çalışması Saved My Life’ı yayınladı.
05.05.2020
Son Eklenenler
Moda Ressam dokunuşu Peter Doig’in sanatı aksesuar koleksiyonuna yansıdı.
27.01.2021
Moda Hayatı içine sığdıran çanta Çanta aşıklarına bir önerimiz var. Yaklaşın!
26.01.2021
Moda Sultan Gadimbayli ile modaya bakış Sultan Gadimbayli, tasarımları kadar başarılı ve doğru kararlarıyla da dikkatleri çekiyor. Azimli bir karaktere sahip olan Gadimbayli ile keyifle gerçekleştirdiğimiz sohbete eşlik etmek ister misiniz?
26.01.2021