All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 17.09.2020 Ice Cream ile stil dersleri Merve Girgin

Selena Gomez ve Blackpink yeni klipleriyle yazın ruhunu yansıtmayı başardı.

Uzun süren bekleyiş sonunda bitti.  Şu sıralar yükselişte olan Güney Koreli grup Blackpink, Selena Gomez ile yeni bir işbirliğine imza attı. “Ice Cream” adını verdikleri şarkılarını tam yazın ruhuna yakışır bir şekilde kliplendirdiler. Klip, şarkının ritmini yakalamayı başarırken oldukça renkli ve eğlenceli görüntülere yer vermiş.  Her sahne yeni bir heyecan uyandırıyor ve stil tercihleri de göz dolduruyor.  Blackpink kızlarının her biri lüks markaların elçiliğini yapıyor. Chanel, Dior, Celine ve YSL ile iş birlikleri olan kızlar, kendi moda evlerini temsil eden görünümlere yer verdiler. Tabii Selena Gomez’ i de unutmamak lazım. Uzun süredir stilistliğini yapan Kate Young, klip için bütün görünümleri kendi seçti. 1940’ların poster kızını çizgili bikiniler ve puantiye ile yansıtan Young, Betty Grable saçlarıyla 1920’leri de ihmal etmedi. “Ice Cream” klibi müziği, kullanılan mekanları ve akıllara yer edecek stil görünümleriyle son zamanların en eğlenceli birlikteliğini sunuyor.  

Selena Gomez
Blackpink
Benzer İçerikler
Moda Ice Cream ile stil dersleri Selena Gomez ve Blackpink yeni klipleriyle yazın ruhunu yansıtmayı başardı.
17.09.2020
Moda Kırmızı halının gizli kahramanları Hollywood’un gözde isimlerini giyindiren stilistlerin en başarılılarını mercek altına alıyoruz.
17.09.2020
Ünlüler Selena Gomez'in yeni ilgi alanı Başarılı şarkıcı, oyuncu ve aynı zamanda yapımcı olan Selena Gomez, şimdi de yemek yapma yeteneklerini ortaya koymaya hazırlanıyor.
03.06.2020
Son Eklenenler
Moda Havacıların mirası Her türlü hava koşuluna karşı koyan ve öncülerin ruhunu taşıyan Longines Spirit koleksiyonu, saat teknolojisinin sınırlarını zorluyor.
01.10.2020
Moda Reebok x Minions koleksiyonu Reebok’tan en sevilen animasyon film Minions’a özel koleksiyon.
01.10.2020
Moda Sportif şıklık DeFacto bizlere gün içinde rahat ve şık bir görünüm sunmak için oluşturulan Jogger Pantolon koleksiyonunu sundu. Bu koleksiyon hem çalışırken hem de günlük hayatımızda kullanabileceğimiz şekilde tasarlandı. Eğer siz de rahatlığınızdan ödün vermeden özenli görünmek isteyenlerdenseniz aradığınız ürünler burada. Renk paletini bej, gri, siyah ve yeşilden alan koleksiyonda hem kadınlar hem de erkekler için sportif şıklığın altını çizen ürünler yer alıyor. DeFacto bu özel koleksiyon için tarzıyla dikkat çeken Şef Danilo Zanna ve sosyal medya fenomeni Cemre Solmaz ile tanıtım yaptı. Danilo Zanna ve Cemre Solmaz kombinlerini yaptı. Sıra sizde..
01.10.2020