All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 01.10.2020 Havacıların mirası Merve Girgin

Her türlü hava koşuluna karşı koyan ve öncülerin ruhunu taşıyan Longines Spirit koleksiyonu, saat teknolojisinin sınırlarını zorluyor.

Pek çok fonksiyon ve tasarım seçeneği ile stilin en büyük tamamlayıcıları olan saatler, en özel aksesuarlardan biridir. Güvenirliliği, dayanıklılığı ve tasarımı ile öne çıkan Longines saatleri, orijinal teknolojisi sayesinde tarihte pek çok başarıya öncülük ediyor. “Öncü olmak ruhunda var” mottosuyla hareket eden Longines Spirit koleksiyonu, efsanevi havacılar ve kaşifler olan Amelia Earhart, Paul-Emile Victor, Elinor Smith ve Howard Hughes gibi isimlerin maceralarından ilham alınarak yaratıldı.  Ekstrem hava koşullarına göğüs gerebilen ve havacılık rekorlarını kırılmasında rol oynayan Longines, son derece hassas mekanizması ve son model teknolojisi ile göz dolduruyor. Spirit koleksiyonu, pilotların kullandığı saatlerin geleneksel özelliklerini, aynı zamanda çağdaş saat tasarımı ile bir araya getiriyor. Kadranın fontu, pırlanta şeklinde indeksler ve parlak baton ibreler havacılık mirasından günümüze aktarılan bazı özellikler. Zarafeti ve ileri teknolojisi ile Longines Spirit, saatseverlerin beğenisine sunuluyor. 

longines
longines-spirit
saat
Benzer İçerikler
Moda Havacıların mirası Her türlü hava koşuluna karşı koyan ve öncülerin ruhunu taşıyan Longines Spirit koleksiyonu, saat teknolojisinin sınırlarını zorluyor.
01.10.2020
Son Eklenenler
Moda Boyner’den yeni koleksiyon Selma Çilek ile birlikte Sonbahar-Kış sezonuna özel hazırlanan koleksiyonda favorilerinizi belirleyin.
19.10.2020
Moda Kadının gücü ile Powerbank koleksiyonu Koleksiyonlarında tavrı en ön sıraya yerleştiren TAGG, bu sezon kadına gücünü yeniden hatırlatan formlarla karşımızda.
19.10.2020
Moda MBFWİ 5.gün Moda haftası maratonun son günüyle birlikte sürprizlerle dolu bir haftayı tamamladık.
19.10.2020