All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 09.06.2020 Boyner ve Cansu bir arada Yunus Başaran

Boyner Style Tips’in ilk konuğu Cansu Akın...

Boyner, yeni projesiyle sosyal medyanın önde gelenlerin ve stilistlerin 2020 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda yer alan sevilen parçalar ile kombin önerisi verdiği Style Tips’i lanse etti. Kadın ve erkekler için günlük hayatta kullanılabilecek kombin önerilerini veren ilk isim ise ALL Mayıs sayısının kapak konuğu, başarılı Influencer Cansu akın. Proje devam ettiği sürece farklı isimler ile modanın nabzı tutulmaya devam edecek. 

Cansu’nun kadınlar için tercihi Boyner Yaz koleksiyonundaki beyaz sneaker modelleriyle kombinlenen elbiseler, renkli sandaletlerle kombinlenen denim şortlar, basic tişörtler ile topuklu terlikler oldu. Erkekler için ise gömlek-chino ikilisi, kargo pantolon ve basic tişörtler, beyaz sneaker üzeri denim pantolonlar gibi spor seçimler görülüyor. Tüm kombinlere www.boyner.com adresinde ve Boyner mağazalarında bulunmakta.

Boyner
Cansu Akın
2020
İlkbahar-Yaz
Style Tips
Benzer İçerikler
Güzellik Bakım zamanı: La Colline Soğuk havalardan dolayı bakıma ihtiyaç olan ciltlerimizin yardımına La Colline koşuyor.
12.01.2021
Moda Yeni koleksiyonuyla Ceylan Kolat Dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarının yanı sıra Türkiye’nin en sevilen markalarını bir arada sunan ve son dönemde yaptığı tasarımcı işbirlikleriyle moda dünyasında adından söz ettiren Boyner, yepyeni bir koleksiyona imza attı. Doğadan aldığı ilhamı desenlere taşıyan illüstratör ve tasarımcı Ceylan Kolat tarafından kurulan Fonfique markası ile bir araya gelen Boyner, 2020-21 Sonbahar-Kış sezonu için sunulan Fonfique for Boyner koleksiyonuyla aksesuar tutkunları ile buluşuyor. Öyleyse koleksiyonu daha yakından incelemek için Ceylan Kolat ile sohbetimize başlayalım.
22.12.2020
ALL Men Moda ile teknolojinin gücü: Ramsey Ramsey, kış aylarına meydan okuyan yeni teknolojik ceketiyle içimizi ısıtmayı başarıyor.
24.11.2020
Son Eklenenler
Moda Ressam dokunuşu Peter Doig’in sanatı aksesuar koleksiyonuna yansıdı.
27.01.2021
Moda Hayatı içine sığdıran çanta Çanta aşıklarına bir önerimiz var. Yaklaşın!
26.01.2021
Moda Sultan Gadimbayli ile modaya bakış Sultan Gadimbayli, tasarımları kadar başarılı ve doğru kararlarıyla da dikkatleri çekiyor. Azimli bir karaktere sahip olan Gadimbayli ile keyifle gerçekleştirdiğimiz sohbete eşlik etmek ister misiniz?
26.01.2021