All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 27.05.2020 Bileklerde altın detay Dilara Yılmaz

Yazın yaklaşmasıyla aksesuara olan ilgi de artmaya başladı. Her yaz yükselen halhallar bu yaz altın zincir olarak karşımıza çıkıyor.

Küpeler, bilezikler, yüzükler… Yaz sezonu geldiğinde bu tarz aksesuarlara olan ilgi daha da artıyor. Bu sezon daha çok altın zincirlerin öne çıkması halhal trendini de etkiledi. Bottega Veneta’nın 2020 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda sunduğu kendinden altın zinciri bulunan ayakkabılar, Instagram’ın popüler ayakkabılarından biri haline geldi. Bu yüzden altın zincir halhallarda yükselişe geçti. İnce ve kalın zincir şeklinde karşımıza çıkan halhalları birden fazla kombinleyebilirsiniz. Geçtiğimiz yaz sezonunda popülerlik kazanan deniz kabuğu modeller bu yaz sezonunda da yer alıyor. Terlikleriniz ve ayakkabılarınızla kombinleyerek daha şık görünüm yakalayacağınız halhallardan bu yaz mutlaka aksesuarlarınıza eklemelisiniz.

Galeri
Halhal
Aksesuar
2020
İlkabahar-Yaz
Bottega Veneta
Benzer İçerikler
Moda #ALLloves: Bottega Veneta Chain Casette Bottega Veneta, klasik Chain Cassette ve Stretch Sandals modellerine yeni görünümler kazandırıyor.
13.01.2021
Moda Bileklerde altın detay Yazın yaklaşmasıyla aksesuara olan ilgi de artmaya başladı. Her yaz yükselen halhallar bu yaz altın zincir olarak karşımıza çıkıyor.
27.05.2020
Son Eklenenler
Moda Ressam dokunuşu Peter Doig’in sanatı aksesuar koleksiyonuna yansıdı.
27.01.2021
Moda Hayatı içine sığdıran çanta Çanta aşıklarına bir önerimiz var. Yaklaşın!
26.01.2021
Moda Sultan Gadimbayli ile modaya bakış Sultan Gadimbayli, tasarımları kadar başarılı ve doğru kararlarıyla da dikkatleri çekiyor. Azimli bir karaktere sahip olan Gadimbayli ile keyifle gerçekleştirdiğimiz sohbete eşlik etmek ister misiniz?
26.01.2021