All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 13.01.2021 #ALLloves: Bottega Veneta Chain Casette Merve Girgin

Bottega Veneta, klasik Chain Cassette ve Stretch Sandals modellerine yeni görünümler kazandırıyor.

Tüm sosyal medya hesaplarını kapatması ile gündeme oturan Bottega Veneta sonunda sessizliğini bozdu. Chain Cassette adındaki çanta serisine yenisini ekleyen marka, süet ve kum beji rengindeki yeni modelini görücüye çıkardı. Stretch Sandals’a da açık kahve ve siyahın harmanlandığı yılan deseni ile güncelleme geldi. Bottega Veneta ile özdeşleşen kare parmak ucu yine bu modelde de görülebiliyor. Yeni modeller için Mytheresa ile işbirliği yapan Veneta, marka ile ikinci kez çalışıyor. 

bottega-veneta
Benzer İçerikler
Moda #ALLloves: Bottega Veneta Chain Casette Bottega Veneta, klasik Chain Cassette ve Stretch Sandals modellerine yeni görünümler kazandırıyor.
13.01.2021
Moda Bileklerde altın detay Yazın yaklaşmasıyla aksesuara olan ilgi de artmaya başladı. Her yaz yükselen halhallar bu yaz altın zincir olarak karşımıza çıkıyor.
27.05.2020
Son Eklenenler
Moda Ressam dokunuşu Peter Doig’in sanatı aksesuar koleksiyonuna yansıdı.
27.01.2021
Moda Hayatı içine sığdıran çanta Çanta aşıklarına bir önerimiz var. Yaklaşın!
26.01.2021
Moda Sultan Gadimbayli ile modaya bakış Sultan Gadimbayli, tasarımları kadar başarılı ve doğru kararlarıyla da dikkatleri çekiyor. Azimli bir karaktere sahip olan Gadimbayli ile keyifle gerçekleştirdiğimiz sohbete eşlik etmek ister misiniz?
26.01.2021