All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 03.05.2020 ALL loves: sobehandmade Timur Can Ersoy

Beste İnce ile 2020 İlkbahar-Yaz aksesuar modası ve kendi markası olan sobehandmade’e bu trendin nasıl yansıdığını bize anlatıyor.

2020 İlkbahar-Yaz koleksiyonlarında aksesuar trendinin oldukça fazla olduğunu görüyoruz. Tasarımlarında bu trendlerin yansımalarını görebilir miyiz?

sobehandmade olarak her sezonu kendimize özgü tasarımlarımız ile beraber dönemin trendlerini takip ederek hazırlıyoruz. Koleksiyonlarımızın ana kahramanı ise her zaman kendi tasarımımız olan aksesuarlar. 2020 İlkbahar-Yaz sezonunda bu aksesuar seçeneklerine yenilerini ekledik .

El yapımı ayakkabı Türkiye’de çok az var hatta bu sektörün öncülerindensin. Bir üretici olarak zorlandığın noktalar nedir?

El yapımı ayakkabı üretimi çok ustalık ve tecrübe isteyen bir iş. Bizim aile mesleğimizin olması kendi markamı kurarken en büyük avantajım oldu. Sobe’nin bu alanda öncü olması her zaman bizi çok gururlandırmıştır. Tasarımını yapmış olduğumuz tüm modellerimiz kendi atölyemizde üretilmekte olup, işlemeler için ayrı ekibimiz bulunmaktadır. Bir modelin tasarım ile başlayan yolculuğunun her aşamasını titizlikle takip ediyoruz .

Ayakkabılarında sana ait bir dokunuş var mı?

Tabii ki, hem de tüm modellerimde bunu görebilirsiniz. Hepsinin ayrı bir hikayesi var. Ben onlarla yaşıyorum diyebilirim.

Müşterilerin ayakkabı seçerken en çok neye dikkat ediyor? 

Sobe’nin müşterileri öncelikle rahat olmaya ardından farklı, iddialı  ve şık olmaya önem veriyorlar .

Gelecek sezonlarda ayakkabı sektöründe bizi ne gibi yenilikler bekliyor?

Eskiden beri hepimize şık olmak için yüksek topuklar giyilmesi gerektiği empoze ediliyor. Biz Sobe’de bunun böyle olmadığını topuk olmadan da her daim çok şık görünebileceklerini kadınlara anlatmaya çalışıyoruz. 

RÖPORTAJ
TASARIMCI
MARKA
SOBEHANDMADE
MODA
Son Eklenenler
Moda Yaz aylarının favorisi Siz de günlük hayatın yoğun koşuşturmacasında giydiğiniz şık denimler ile fark yaratanlardan mısınız? Cevabınız evet ise okumaya devam edin!
02.08.2021
Moda Yaz ruhunu yakalamaya hazırlanın! ‘Under The Palm Tree’ ile yazın enerjisini yakalayın!
02.08.2021
Moda Alexander McQueen 2021-22 Sonbahar-Kış Sokak duvarlarından gardıroplara uzanan eşsiz moda yolculuğuna hazırlanın!
28.07.2021