All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 25.06.2020 Yeni yapım: Vakıf Yunus Başaran

Geçtiğimiz günlerde ilk dijital WWDC (Dünya Geliştiriciler Konferansı) 2020’yi gerçekleştiren Apple, etkinlik esnasında sabırsızlıkla beklediğimiz yeni orijinal Apple TV+ yapımının ilk fragmanını da yayınladı.

Apple’ın her yıl yazılımsal yeniliklerini ve sunduğu hizmetleri gördüğümüz WWDC etkinliği, birbirinden ilginç özellikler ile hepimizi ekran başına kitledi. iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7, tvOS 14 ve macOS Big Sur sürümleri esnasında Apple TV+’da yer alacak yeni bilimkurgu dizisi Foundation’ın da sinematik fragmanını görme şansına eriştik. 

Henüz ülkemizde resmi olarak yayın hayatına başlamayan Apple TV+’ın şimdiden meraklıları oluştu. Foundation fragmanının yayınlanmasından hemen sonra ise ülkemizdeki Apple aşıklarının tüm dikkatleri bu diziye çevrildi. 

Bilimkurgu yazarı Isaac Asimov’un ödüllü romanlarına dayanan, dilimize ise Vakıf olarak çevirebileceğimiz yeni yapımın konusu ise şöyle; galaktik imparatorluğun çöküşü sırasında insanlığı kurtarmak, medeniyeti yeniden inşa etmek için sürgün edilmiş bir grubun hikayesi. Hari Seldon rolünde SAG ödüllü ve Emmy adaylığı olan Jared Harris, Day Kardeş olarak Lee Pace, Gaal rolünde Lou Llobell, Salvor rolünde Leah Harvey, Demerzel rolünde Laura Birn, Dusk Kardeş rolünde Terrence Mann ve Dawn Kardeş rolünde Cassian Bilton’ın yer aldığı Foundation (Vakıf) 2021 yılında platforma gelecek. 

Apple
Apple TV+
Foundation
Jared Harris
Benzer İçerikler
Lifestyle Yüksek hızlı etkinlik Apple bu sezon, pandemi sebebiyle üretim aşamasındaki yavaşlama sebebiyle beklenen yeni akıllı telefonları iPhone 12 ailesini bir ay gecikmeli lanse etti...
14.10.2020
Lifestyle Apple Music’ten çocuklara Eğitim kademeli ve bol kurallı olarak başlamışken hem size hem de miniklerimize harika bir hizmetle geldik.
12.10.2020
Lifestyle Apple Music ve Balmain’dan imza Balmain ve Apple Music sezona damga vuracak evlilikleriyle karşınızda...
06.10.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Addresistanbul’un ilk buluşması Ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşen Addresistanbul’un ilk buluşması, geniş bir kitleyle gelenekselleşmeyi amaçlıyor.
27.10.2020
Lifestyle Ariana Grande'den yeni albüm müjdesi Ariana Grande yeni şarkısı "positions" ile politik göndermede bulunuyor
26.10.2020
Lifestyle Oppo Reno4’ün tanıdık yıldızı Reno3 modelinin reklam kampanyasında yer alan isim tekrar karşımızda.
20.10.2020